انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتـــــــگوی آزاد نسـخه 60
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(28-11-2013، 16:23)نی نی نینا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-11-2013، 16:21)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-11-2013، 16:19)یه تنهای بی ستاره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عق ازین حرفای حاملگی نزنین سردرد میشم
باشع عزیزم ولی امیدوارم زودتر عوضش کنی

تا یه هفته دیگه به دنیا میاد عوضش میکنم Big GrinBig Grin
اخی عزیزم
عکسش رو بذا ر اینجا باشه من عاشق نی نی هستم
راستی تو نبودی گفتی بچه کلا اولاش باحاله بعد دیگه ازش خسته میشی؟
چي ؟ از چي خسته  ميشي
(28-11-2013، 16:24)mrsana!!! نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-11-2013، 16:23)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-11-2013، 16:21)mrsana!!! نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
گفتـــــــگوی آزاد نسـخه 60 339اخيي چه خوشمل
پسره توش خعلی جیگره^_^
منم منظورم همين بود
میشناسیش؟^_^
(28-11-2013، 16:26)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-11-2013، 16:24)mrsana!!! نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-11-2013، 16:23)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-11-2013، 16:21)mrsana!!! نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
گفتـــــــگوی آزاد نسـخه 60 339اخيي چه خوشمل
پسره توش خعلی جیگره^_^
منم منظورم همين بود
میشناسیش؟^_^
Angelكاش ميشناختمش
اه گفتید بچه یاد دختر خودم افتادم=(
بچه ام نومویاد دیگه!
(28-11-2013، 16:25)mrsana!!! نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-11-2013، 16:23)نی نی نینا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-11-2013، 16:21)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-11-2013، 16:19)یه تنهای بی ستاره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اخی عزیزم
چي ؟ از چي خسته  ميشي
یه بار مامان بزرگ یا همون شیوا بهم گفت بچه ها و نی نی ها فقط اولاش باحلن بعد دیگه ادم ازشون خسته میشه
جونم ؟؟؟؟ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[b](♥Golrokh )
[/b] توم بچه داري؟عزيزم
(28-11-2013، 16:27)mrsana!!! نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جونم ؟؟؟؟ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[b](♥Golrokh )
[/b] توم بچه داري؟عزيزم

آره !crying
(28-11-2013، 16:27)نی نی نینا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-11-2013، 16:25)mrsana!!! نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

اخی عزیزم
چي ؟ از چي خسته  ميشي
یه بار مامان بزرگ یا همون شیوا بهم گفت بچه ها و نی نی ها فقط اولاش باحلن بعد دیگه ادم ازشون خسته میشه
من نگفتم ولي هركي بوده راس گفته
نقل قول: عع مامای بزرگ دالی نی نی میاری^_^
من نی نی دوست دالم

ارفدات شم قوبونت بلمی

نقل قول: وخ بدبخت بچه:|
میگم تبلت و کامپیوتر و لب تاپو و.........به بچه ضرر میرسونن^_^
یه سوال دیگه نه ولش کن سوال منحرفیه نپرسم بهتره:|

نه گلم تا این حد

بپرس اگه بتونم ج میدم

نقل قول: خدا کنه
اسمش چیع؟

بله دیگه ایشالا

اسمش خاطرس

نقل قول: وقتي به دنيا اومد عكسشو ميزاري عايا ؟

بلی بلی

نقل قول: اخی عزیزم

نه گلم من نبودیم
(28-11-2013، 16:28)(♥Golrokh ) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-11-2013، 16:27)mrsana!!! نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[b](♥Golrokh )
[/b] توم بچه داري؟عزيزم

آره !crying
چند سالشه