امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بهروان: ایرادی در کارم باشد، پاسخگو خواهم بود/ اگر مرا نخواستند می‌روم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بهروان: ایرادی در کارم باشد، پاسخگو خواهم بود/ اگر مرا نخواستند می‌روم 1

بهروان مدیر مسابقات فوتبال لیگ‌های کشور
بهروان: ایرادی در کارم باشد، پاسخگو خواهم بود/ اگر مرا نخواستند می‌روم
خبرگزاری تسنیم: رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال تأکید کرد، در صورتی که او را نخواهند از فوتبال می‌رود.

به گزارش خبرنگار ورزش خبرگزاری تسنیم، غلامرضا بهروان پس از جلسه‌ای که امروز (سه‌شنبه) در فدراسیون فوتبال داشت عنوان کرد: در فدراسیون نزد آقای آیت‌اللهی رفتیم تا در خصوص وضعیت بازیکنان تیم امید صحبت کنیم. بالاخره فقط تیم امید نیست و تیم‌های باشگاهی نیز یکسری مشکلات دارند. البته از سوی فدراسیون فوتبال کتباً به ما اعلام کرده‌اند که هر باشگاهی بازیکنش را به تیم امید ندهد از بازی کردن محروم خواهد شد.

وی در ادامه افزود: نامه دستور فدراسیون فوتبال در این خصوص نزد ماست و آنها خواسته‌اند بازیکنانی که تیم امید را همراهی نمی‌کنند از همراهی تیم باشگاهی‌شان محروم شوند. اکنون برای حل این موضوع در حال رایزنی هستیم تا ببینیم به چه نتیجه‌ای می‌رسیم. من فکر می‌کنم این موضوع حل خواهد شد و هیچ مشکلی وجود ندارد.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال در خصوص حق پخش تلویزیونی نیز گفت: من در این خصوص اطلاعی ندارم و بهتر است در این خصوص با آقای کفاشیان صحبت کنید.

همچنین گفته می‌شود از سوی هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال اسامی برخی بیرون آمده که باید فدراسیون و سازمان لیگ را ترک کنند و نام بهروان در بین آنها دیده می‌شود. بهروان در خصوص طرح این موضوع گفت: من چنین چیزی نشنیده‌ام و اسمی را هم ندیده‌ام اما هر زمانی که بخواهند می‌روم. نه به من چیزی گفته‌اند و نه چیزی شنیده‌ام. سرم پایین است تا کار خودم را انجام دهم اگر ایرادی هم از کار من بگیرند، پاسخگو خواهم بود.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بهروان: ایرادی در کارم باشد، پاسخگو خواهم بود/ اگر مرا نخواستند می‌روم 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Nazanin♥Xavi
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گواردیولا: در بازی برگشت فقط یک چیز می خواهم
  مربی فولاد: السد باید خوشحال باشد، نه ما
  گل محمدی: دانشگر به خانه من آمده؟ او را نمی‌خواهم
  عصبانیت کونته؛ یوونتوس باید مودب تر باشد!
  بیرانوند :از اینجا به بهترین باشگاه جهان خواهم رفت.
  بیرانوند که باشد شما از او میترسید.!!
  کهتری: اگر مربی خارجی به صلاح نعمتی باشد، استقبال می‌کنم
  فائزی: سرمربی تیم ملی والیبال باید روانشناس باشد/ مربیان داخلی کم تجربه‌اند
  میشو: از فدراسیون می‌خواهم با شاهین عادلانه برخورد کند
  اسدی: اگر فوتبالیستی فوت کند چه کسی پاسخگو است؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان