امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پیش فروش تویوتا GT86 در انگلستان

تویوتا قیمت رسمی GT86 را برای بازار انگلستان دقیقا 24,995 پوند اعلام نمود؛ یعنی مبلغی در حدود 40 هزار دلار برای بهار 2012 . . .GT86 که حاصل همکاری تویوتا و سوبارو بوده، برای نخستین بار در نمایشگاه توکیو 2011 رونمایی شد. این خودرو را می‌توان با داشتن طول ، عرض و ارتفاعی که به ترتیب 4,240mm ، 2,570mm و 1,285mm است، در کلاس‌های کوپه‌های 2+2 نفره جای داد. توزیع 53 درصدی وزن خالص خودرو بر محور جلو و همچنین ارتفاع 475 میلی‌متری جایگاه راننده از زمین موجب افزایش پایداری آن شده است.پیشرانه 2.0 لیتری چهارسیلندر تخت GT86 که بدست مهندسین سوبارو ساخته شده، می‌تواند حداکثر 197 اسب‌بخار در دور موتور 7,000 و 205 نیوتن‌متر گشتاور را در دور 6,600 فراهم کند. قطر هر سیلندر و همچنین کورس هر پیستون آن 86 میلی‌متر است. رینگ‌های 18 اینچی با تایرهای 215 میلی‌متری در جلو و 225 میلی‌متری در عقب، گیربکس شش سرعته دستی (امکان سفارش اتومات)، تعلیق مک‌فرسون در جلو و دوجناغی در عقب، باک 50 لیتری و … از دیگر مشخصه‌های GT86 خواهند بود.                                                                                                                                                                                                                                   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیش فروش تویوتا GT86 در انگلستان 1        دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیش فروش تویوتا GT86 در انگلستان 1    دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیش فروش تویوتا GT86 در انگلستان 1       دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیش فروش تویوتا GT86 در انگلستان 1                                                                                  
خبر از من داری؟

خبر از دلتنگی های من چطور؟

و آن پروانه های شادی که در نگاهم بودند

خبرش رسیده که مرده اند؟

هیچ سراغ دلم را میگیری؟

کسی خبر داده که آب رفته ام از خستگی؟

مچاله ام از دلتنگی؟

آه….. که هیچ کلاغی نساختیم میان هم

وجدانت راحت….

خبرهای من به تو نمیرسد
پاسخ
 سپاس شده توسط ایرونی ، {h.S}
آگهی
تو چند رنگ عرضه میشه؟
پاسخ
اون رو باید از کارخونش بپرسی عزیز 
خبر از من داری؟

خبر از دلتنگی های من چطور؟

و آن پروانه های شادی که در نگاهم بودند

خبرش رسیده که مرده اند؟

هیچ سراغ دلم را میگیری؟

کسی خبر داده که آب رفته ام از خستگی؟

مچاله ام از دلتنگی؟

آه….. که هیچ کلاغی نساختیم میان هم

وجدانت راحت….

خبرهای من به تو نمیرسد
پاسخ
ای کاش آبی هم داشته باشهAngel
اکنون گور او را بس است

آنکه جهان اورا کافی نبود
پاسخ
خوب بود ولی اسم موضوعت رو عوض کن چون وقتی نمایشگاه مال 2011 باشه چه طوری می تونه پیشفروش کنه؟؟SmileSmileSmile

"GOOD  MANNERS ARE YOUR BEAUTY"

-(IMAM ALI (As-
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  انتشار تصاویر و قیمت مدل جدید خودرو تویوتا کلاگر
  خودرو شاسی بلند تویوتا کلاگر 2021
  اولین تویوتا پاریس کراس ادونچر در راه است
  میتسوبیشی از سال 2023 دو مدل جدید را در اروپا به فروش می رساند
  تویوتا یاریس هیبرید به عنوان خودرو سال 2021 اروپا انتخاب شد
  لیست قیمت تویوتا راوفور!
  خودروهای سیصد میلیونی پر فروش در ایران!
  خودروهایی که در ایران سریع فروش می‌روند
  اقدامات حیاتی در خرید و فروش خودرو
  نسل جدید تویوتا لندکروز ۲۰۲۱

پرش به انجمن: