بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی آنلاین دایناسور خشمگین نیویورک - اکشن فیزیک فلش  

بازی آنلاین دایناسور خشمگین نیویورک - اکشن فیزیک فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.43  (تعداد 318)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین دایناسور خشمگین نیویورک - اکشن فیزیک فلش size: 6.5 MB
بازی به عنوان یک تی رکس شل در خیابان های نیویورک تنظیم شده است. مردم خوردن و باعث تخریب به عنوان شما را از طریق هر سطح پیشرفت. (13+)
16 سطح بازی بازی هیجان انگیز در انتظار شما در این بازی به نام NY رکس وجود دارد. رکس دایناسور که در این بازی خواهد شد در اطراف غذا خوردن تا همه انسان ها و باعث مطلق در شهرستان توسط وسایل نقلیه از بین بردن، هلیکوپتر، و هر چیز دیگری در دسترس است. رکس کنید هر روز یک روز از عذاب در شهرستان.
شما می توانید نیویورک رکس را در مرورگر خود برای بازی رایگان. خشمگین تی رکس ادامه سفر خود را از طریق خوشمزه امریکا در عاقبت جدید از بازی تخریب به سرعت گام. شی شما از NY رکس است که از طریق قلب شهر نیویورک اجرا شود، سر و صدا اشیاء به دست آوردن امتیاز و خوردن تمام انسان ها در هر مرحله.
توجه پارسه همکار! عاقبت انتظار طولانی به LA رکس است اینجا در نهایت! NY رکس پشت درهم شکستن خطرناک ترین شهرستان استقبال، مردم غذا خوردن، ماشین خرد کردن دایناسور هر انسان تا به حال دیده. این شدید تی رکس پس از خشم خود را در لس آنجلس دستگیر شد و به شهر نیویورک آورده شد کشته شود. همانطور که او تحویل داده شد او را شکست آزاد از زنجیر را و آغاز داد و بیداد جدید در اپل بزرگ! لذت بردن از این بازی اکشن سرگرم کننده به عنوان پلیس، کارگر ساختمانی، و دیگر انسان های بی گناه را نابود می کنید. سر و صدا اتومبیل، کامیون نیش می زنند، و همه چیز را در مسیر خود را تخریب.
خشمگین تی رکس ادامه سفر خود را از طریق خوشمزه امریکا در عاقبت جدید از بازی تخریب به سرعت گام. شی شما از NY رکس است که از طریق قلب شهر نیویورک اجرا شود، سر و صدا اشیاء به دست آوردن امتیاز و خوردن تمام انسان ها در هر مرحله! بسیار سرگرم کننده!
یک تی رکس در سست در شهرستان NY وجود دارد! نگاهی بر نقش مخرب دینو به عنوان تلاش برای هر کس و همه چیز را سوزاندن در مسیر شما از نابودی.
عاقبت انتظار طولانی به LA رکس است اینجا در نهایت! NY رکس پشت درهم شکستن خطرناک ترین شهرستان استقبال، مردم غذا خوردن، ماشین خرد کردن دایناسور هر انسان تا به حال دیده. این شدید تی رکس پس از خشم خود را در لس آنجلس دستگیر شد و به شهر نیویورک آورده شد کشته شود. همانطور که او تحویل داده شد او را شکست آزاد از زنجیر را و آغاز داد و بیداد جدید در اپل بزرگ! لذت بردن از این بازی اکشن سرگرم کننده به عنوان پلیس، کارگر ساختمانی، و دیگر انسان های بی گناه را نابود می کنید. سر و صدا اتومبیل، کامیون نیش می زنند، و همه چیز را در مسیر خود را تخریب. استفاده از WASD به حرکت، پرش و دولا شدن. با استفاده از ماوس را به حرکت سر و کلیک بر روی دکمه سمت چپ موس را به نیش می زنند.
حمله به تمام انسان زشت در نیویورک با استفاده از مهارت های خود را دینو عالی. بازی بسیار سرگرم کننده 2 بازی.
گام به کفش از یک رکس تیرانوسور واقعی و فرار از قفس که در آن شما گیر کرده است. پرش حصار و ببلعند هر انسان در راه خود را برای برآوردن گرسنگی خود را.
هر کس به بازی تیرانوسور رکس و در حال اجرا در اطراف و خوردن انسان در حالی که فوق العاده در شهرستان خواهد اشتیاق خود را در نیویورک رکس پیدا بده. بازی خونین و هیچ چیز برای مخاطبان جوان است. کنترل رکس با "W، A، S، D" و استفاده از "ماوس" را به نیش می زنند همه چیز را با دندان های عظیم خود را.
مردم در خیابان ها در مورد دزد و سارق نگران راه رفتن، و یا آنها قبل از مصرف اطلاع از مارمولک های غول پیکر راه رفتن آزادانه در نزدیکی خانه های خود را به استفاده می شود. آرام بخش بود اثر به اندازه کافی در این Tyrannosaur رکس ندارد و در حال حاضر او را هر ساختمان را از بین ببرد و خوردن هر فرد در راه خود را.

کنترل: فلش / WAD = حرکت / پرش، ماوس = حمله
بازی آنلاین فیزیک فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
بازی-تفنگی  بازی-ماشین  بازی-جواهرات-همرنگ  بازی-بیلیارد-آنلاین  بازی-میوه-های همرنگ
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
NY REX بازی آنلاین دایناسور خشمگین نیویورک - اکشن فیزیک فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk