بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی آنلاین وحشت دایناسور ها - ادونچر ماجرایی فلش  

بازی آنلاین وحشت دایناسور ها - ادونچر ماجرایی فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.61  (تعداد 492)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین وحشت دایناسور ها - ادونچر ماجرایی فلش size: 3.7 MB
را اجرا کنید! در این بازی ماجراجویی چالش بزرگ T-رکس می خواهد به شما و حیوان خانگی خود را ماقبل تاریخ، یک دایناسور پرواز بخورند. پس وقت را عصب، پرش و اسلاید در راه فرار خود را برای غلبه بر موانع خطرناک از دست دادن نیست. لذت بردن از وحشت دینو.
چه سابقه آن را مانند که توسط یک رکس تیرانوسور در این بازی واکنش سریع گام تعقیب شود. شما لازم نیست که در مورد در حال اجرا از دایناسور از شخصیت خود را انجام می دهد که به طور خودکار نگران، اما شما به انتخاب اقدامات صحیح نیاز به طوری که موانع را شما پایین نمی کند. پرش به بیش از صخره و سیاهههای مربوط، تحت سنگ شناور اسلاید، و آویزان بر روی راستهای از سوسماران بالدار عد ژوراسیك سفلی تا عد مزوزوئيك قابل اعتماد خود را به اجتناب از افتادن به چاله. شما امتیاز هر زمان که شما یک مانع عبور (که آیا شما از آن اجتناب یا نه) و هر بار راستهای از سوسماران بالدار عد ژوراسیك سفلی تا عد مزوزوئيك خود را جمع آوری یک جواهر. نزدیک تر شما را به سمت راست صفحه نمایش هستند، امتیاز بیشتری به شما نمره.
در اینجا آخرین آنلاین رایگان دینو وحشت اجرای بازی محبوب به بازی. شما خیلی دوست دارم به بازی این. اگر دوست دارید پس لطفا به اشتراک گذاشتن این بازی ها.
در بازی سریع ء عمل دینو وحشت شما می Barog پسر نئاندرتال که در زمان اثر deadmans و در حال حاضر توسط اژدها قرمز تعقیب. کنترل Barog و راستهای از سوسماران بالدار عد ژوراسیك سفلی تا عد مزوزوئيك خود را به اجرا، پرواز، پرش، طفره رفتن و اسلاید در سراسر سطوح. فرار برای تا زمانی که شما می توانید و سعی کنید به مجموعه ای از بالاترین score.InstructionsMOUSE برای کنترل راستهای از سوسماران بالدار عد ژوراسیك سفلی تا عد مزوزوئيك.
WASD یا کلیدهای پیکان برای حرکت.
پرش زیر راستهای از سوسماران بالدار عد ژوراسیك سفلی تا عد مزوزوئيك و کلیک دکمه سمت چپ ماوس در همان زمان به بیش از چاله های پرواز.
اجرای به عنوان یک غارنشین و اجتناب از موانع و T-رکس. کنترل راستهای از سوسماران بالدار عد ژوراسیك سفلی تا عد مزوزوئيك با موس خود را برای گرفتن جواهرات.
A، D و یا چپ و راست کلیدهای - به حرکت می کند. W یا فضای نوار - به پرش. S و یا Down Arrow را فشار - به اسلاید. کلید ماوس - برای کنترل pteranodon با جمع آوری جواهرات.
یک بازی سرگرم کننده ماجراجویی دینو است. اجرای 3 دایناسور را از طریق جنگل jurrasic تا زمانی که ممکن است. اجتناب از موانع یا نابود کردن و باز کردن دست آوردهای!

کنترل:
WASD = حرکت / پرش / اسلاید، حیوان خانگی ماوس = کنترل
  
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
dino panic بازی آنلاین وحشت دایناسور ها - ادونچر ماجرایی فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk