بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی کوسه دایناسور خشمگین وحشی انلاین کامپیوتر  

بازی کوسه دایناسور خشمگین وحشی انلاین کامپیوتر شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.6  (تعداد 20)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی کوسه دایناسور خشمگین وحشی انلاین کامپیوتر در حالی که نیاز بازی آنلاین کوسه دایناسور خشمگین وحشی به دنباله ای برای آرواره ها بسیار قابل بحث است، چیزی که باید یک انحراف فاحش باشد، یعنی یک کپی قابل قبول از نسخه اصلی سفید بزرگ. بازگرداندن روی اشنایدر یک موهبت بود، او چیزی را که ظاهراً بازخوانی سرسری حرکات اسپیلبرگ است، ساخت نرم و ملایمی را به رویارویی با فینال بزرگ قرض داد.
احساس محکمی از انسجام با همان جهان قبلی

بازی کوسه دایناسور خشمگین وحشی

کامپیوتر. بسط سخت او از شخصیت به ما این امکان را می دهد که به این هوکوم بی ارزش ایمان بیاوریم. با این خطر که به شدت واضح است، ژانوت شوارک استیون اسپیلبرگ نیست. او هیچ احساس سرعت، هیچ استعدادی برای اختراع، هیچ چشمی به جزئیات ظریف تعامل انسانی ندارد. او از شیدر می خواهد که با کمک همکار بازگشتی لورین گری، درام پارانویای برودی را به نمایش بگذارد و در نهایت فقط با هزینه ای هولناک، درستش را شلیک کند.
از نو. به طور طبیعی، این مستلزم بازی کوسه دایناسور خشمگین وحشی کامپیوتر است که او امور را در دستان خود بگیرد و بر فوبیای خود غلبه کند تا بچه ها را نجات دهد. اینجا جایی است که همه چیز به چیزی بدیهی تبدیل می شود. نوجوانانی که در یک سفر قایق‌رانی هستند توسط یک هیولای درنده مورد آزار قرار می‌گیرند، چیزی شبیه به ظهور فیلم slasher تا مضامین انسان ممنوع در برابر طبیعت ساخته اسپیلبرگ.
این یک رویکرد بی‌اثر نیست، شوارک نقش پرش‌های مرده را بازی کوسه دایناسور خشمگین وحشی می‌کند، و زمانی که برودی و روبه‌رو می‌شوند، فیلم به اندازه‌ای تنش را برای شما ایجاد کرده است که به آن اهمیت دهید. و آنها روش فوق العاده ای برای از بین بردن این جدیدترین تهدید غضروفی ارائه کردند. دنباله‌های بعدی سوم و چهارم در فضای مضحک فرو رفتند، اولی با کمک حیله‌گری سه بعدی، دومی توسط مایکل کین.
در قسمت آخر، دسته‌ای از نوجوانان روی مجموعه‌ای از قایق‌های بازی کوسه دایناسور خشمگین وحشی کامپیوتر می‌روند که در حال حرکت و غرق شدن هستند و کوسه آنها را یکی یکی شکار می‌کند. رویارویی نهایی بین برودی و کوسه در یک اتصال برق جزیره اتفاق می افتد که به خوبی و هیجان انگیز است. برای طراحی رقص غرق شده قایق بادبانی کار زیادی انجام شد و تنش و تعلیق مناسبی دریافت کردیم.
بازی آنلاین جنگی فلش, بازی آنلاین فیزیک فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk