بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
 
   

  بازی آنلاین فوتبال پنالتی 12 متر فلش  

بازی آنلاین فوتبال پنالتی 12 متر فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 2.94  (تعداد 1492)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین فوتبال پنالتی 12 متر فلش size: 2 MBیک فوتبالیست قهرمانی در این بازی سرگرم کننده ضربات پنالتی فوتبال. عکس هایی در دروازه بان به عنوان شما سعی می کنید به اهداف نمره به عنوان بسیاری که ممکن است. اهداف بیشتر به شما نمره، نمره خود را بهتر خواهد بود. گل به اندازه کافی و شما سطح دشواری بعدی باز کنید. 5 سطح دشواری در دسترس برای بازی وجود دارد.
آماده برای ضربات پنالتی به چالش کشیدن در این فیزیک مبتنی بر بازی سرد فوتبال! فوت و فن و تعجب دروازه بان به پا زدن توپ در هدف. در 12 چالش محوطه پنالتی شما باید اهداف اندازه کافی برای رسیدن به سطح بعدی و باز کردن مخالفان پیشرفته تر می شود. بسیار سرگرم کننده!
این یک بازی ضربات پنالتی کلاسیک است. نگاهی به موقعیت خود و لگد زدن به توپ در هدف. سعی کنید به تعجب آور دروازه بان گل برسه. هیچ اهداف از دست ندهید همین و با تصویب سطح به باز کردن مخالفان پیشرفته. موفق باشید!
هر دروازه بان سعی خواهد کرد برای جلوگیری از در یک محل کاملا تصادفی. شما باید توپ را به یک فضای باز از خالص به گل برسه پا زدن. ضرب و شتم همه 5 تیم برای تبدیل شدن به یک ستاره فوتبال!
در این بازی، شما سعی می کنید به دادن حریف خود را به بسیاری از اهداف. آیا همه چیز را در قدرت خود را به او را به اهداف. نمره بهتر شما تا برای شما بهتر است. برو جلو و باز کردن سطح به چالش کشیدن بعدی خود را. در مجموع از پنج سطح بسیار چالش برانگیز وجود دارد.
فوتبال کاملا یک بازی جالب و هیجان انگیز مرد است. در این بازی، شما می توانید شانس را تجربه هیجان انگیز ترین بخش در بازی فوتبال داشته باشد. شما باید برای کنترل بازیکنان فوتبال با اجازه دادن به توپ می رود در آنجا که ممکن است برای به دست آوردن اهداف بالاتر، آن را مانند یک آزمون هوش و تلاش به عنوان یک بازیکن فوتبال خود را است. از آن است که سحر و جادو برای به دست آوردن خون همه را آب پز دلیل این که شما ممکن است احساس شما واقعا در حال بازی فوتبال. نیز کاملا بازی چالش برانگیز است، امیدوارم که شما ممکن است سعی کنید داشته و یک تجربه فوق العاده است. این است که واقعا یک بازی لذت بخش و خنده دار!
سعی کنید به ضرب و شتم دروازه بان! پیشبرد به چالش سخت تر، با پنج سطح از دشواری. استفاده از موس خود را به هدف و لگد زدن به توپ. دروازه بان پرتاب خود را به طور تصادفی.
جورج بست، مسی، پله، مارادونا، زیدان و یا بکن باوئر در زندگی حرفه ای خود را از طریق این واقعیت است که آنها موفق به غلبه بر احساسات خود را در شرایط دشوار اشاره شد. پسران باید دقیقا همان چیزی که در این مجازات را انجام دهد. اگر شما به اندازه کافی امتیاز، شما می توانید به سطح بعدی و یک دروازه بان جدید باز کنید. را به حساب قدرت و جهت باد قبل از انتخاب که در آن منطقه به شما خواهد شد و توپ رو ارسال کنید. با استفاده از ماوس و یک افسانه زندگی می کنند!
فاصله بین توپ و دروازه بان شده است تصمیم گرفت، که کار بازیکن انتخاب به محاسبه، و نه لزوما با هندسه، چگونه به پیروزی در این 12 متری چالش مجازات. اهداف به ثمر رساند قطعا تمام تیم خواهد منجر به نهایی، اما آنها باید بیشتر از تیم های دیگر قادر به انجام است، و یا از آن خواهد شد حداقل یک قرعه کشی. بسیاری از احساسات و افکار در ذهن ورزشکار اجرا شود، اما از گروه شاهد به سادگی با کلیک با ماوس به پا زدن به توپ فوتبال است. آن را پوشش 12 متری و رسیدن به خالص بدون مسدود کردن.
نمره حداکثر از اهداف از محوطه جریمه. فوت و فن و ضرب و شتم دروازه بان به پا زدن توپ را به هدف. در محوطهی جریمه، مشخص جهت یک ضربه. شما نیاز به حساب جهت باد و قدرت است. شما باید ده تلاش برای گل. برای رفتن به سطح بعدی، شما باید پنج گل گل برسه. هر ضربه زن می تواند توپ را در هر تلاش و پا زدن فقط یک بار.

Control :
Mouse
بازی آنلاین فوتبال فلش, بازی آنلاین ضربه آزاد ضربه ایستگاهی فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
12 Yards بازی آنلاین فوتبال پنالتی 12 متر فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk