بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی آنلاین فوتبال جام جهانی پنالتی هیجان انگیز سه بعدی فلش  

بازی آنلاین فوتبال جام جهانی پنالتی هیجان انگیز سه بعدی فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.66  (تعداد 2124)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین فوتبال جام جهانی پنالتی هیجان انگیز سه بعدی فلش size: 6 MB
این زمان برای برخی از تب گل است، دوباره! راهنمای تیم خود را به عنوان مقدماتی جام جهانی در این مجازات کوره در رفته شلیک کردن به چالش بکشد. شما عکس را، اما شما همچنین می خواهد نقش یک دروازه بان است. زمان بندی و رفلکس سریع در هر دو شرایط بسیار مهم است.
بازیکنان آماده پیروزی در جام برای کشور خود می باشد. شما یکی از آنها، شما مربی تیم استراتژیک اصلی هستند! سعی کنید گرفتن تمام توپ های بیلیارد و را به عنوان بسیاری از اهداف ممکن است.
تیم خود را انتخاب کنید و راهنمای آنها را به عنوان جام جهانی در این ضربات پنالتی از بازی بسیار جذاب. شما و حریف خود را باید به نوبت عکسبرداری و شوتش رو میزنه .... را.
به ساقه - کلیک کنید و دکمه ماوس را نگه دارید برای افزایش قد. انتشار به شلیک کنید. برای دفاع از - با کلیک بر روی نشانگر قرمز زرد زمانی که به نظر می رسد. این جایی است که حریف هدف.
به نوبت تیراندازی و دروازه بان حریف خود را با احساس و مجازات تب! لذت بردن از بازی این فوتبال 3D شگفت انگیز رایگان بازی فلش آنلاین
آن را دوباره زمان ضربه ی پنالتی است. در مجازات تب 3D شما باید برای هدایت تیم خود را به عنوان جام جهانی است. شما را به عکس های، بلکه نقش دروازه بان بازی کند. هر دو زمان و رفلکس سریع برای هر دو ضروری است. خوش بگذره!
این عاقبت به تیرانداز ضربه ی پنالتی افسانه ای ما از سال 2007 (آره، 7 سال از گذشت) است. راهنمای تیم خود را به عنوان جام جهانی در این چالش کوره در رفته. شما عکس بگیرد، اما شما نیز نقش یک دروازه بان را. زمان و رفلکس سریع در هر دو موقعیت بسیار مهم است.
کامل در جام ایتالیا و تیم های فوتبال خود را منجر به پیروزی. کشور مورد علاقه خود را انتخاب کنید. به نوبت گل میشه و به عنوان یک دروازه بان. تا چه حد شما را در مجازات تب 3D دریافت کنید: جام ایتالیا؟
این زمان برای برخی از تب مجازات است، دوباره! راهنمای تیم خود را به جام جهانی 2014 عنوان در این مجازات 3D ضربات چالش کوره در رفته. شما عکس بگیرد، اما شما نیز نقش یک دروازه بان را. زمان بندی و سریع واکنش ها در هر دو موقعیت بسیار مهم است

Control :
Mouse
بازی آنلاین ضربه آزاد ضربه ایستگاهی فلش, بازی آنلاین فوتبال فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
Penalty Fever 3D - World Cup بازی آنلاین فوتبال جام جهانی پنالتی هیجان انگیز سه بعدی فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk