بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی پنالتی افلاین اندروید مسابقه فوتبال  

بازی پنالتی افلاین اندروید مسابقه فوتبال شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 2.94  (تعداد 102)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی پنالتی افلاین اندروید مسابقه فوتبال جالب است که بازی مسابقه پنالتی افلاین فوتبال این اتفاق باید در یک سال رخ دهد که FIFA تنها پیشرفته‌ترین ویژگی دو بازی را معرفی کند. در جام جهانی امسال ، فوتبال از نظر تماشاگران بسیار گسترده تر از گذشته شده است ، و دیدن 12 تیم بین المللی بانوان بین المللی که برای اولین بار در اینجا حضور دارند ، دلگرم کننده است. و فقط مردان را به پیروزی نرساند.
شما متوجه تفاوت های ملموس در بازی به عنوان

بازی پنالتی افلاین

اندروید جعبه خواهید بود ، در حالی که بازیکنان زن کاملاً دستگیر و معتبر به نظر می رسند. من اطمینان ندارم که این یک شبیه سازی دقیق از خانه است که کیفیت فوتبال شبیه به یک باشگاه قهرمانی بین دو تیم با آمار غیر منتظره بالا است - اما من به دلیل این تفاوت های مکانیکی احتمالاً از بازی کردن به عنوان پسر بیشتر از مردان لذت بردم.
اگرچه به نظر می رسد که مهاجمان شوت های خود را از بین نبرند ، و بازیکنان بازی پنالتی افلاین اندروید کاملاً کنترل نزدیکی سوپراستارهای پسران را ندارند ، اما این مسابقات اغلب پویا ، غیرقابل پیش بینی و مهیج هستند. نکته اصلی این است که به نظر می رسد بازی های زنانه مستعد اشکالات تصادفی نیست.
بخشی از دلیل نشان دادن بازی در بهترین حالت فیفا ، این است که سطح مهارت بازیکن بازی پنالتی افلاین اندروید کاملاً زیاد نیست ، و بنابراین لمس یا اشتباه سنگین گاه به گاه به معنای بازیابی مجدد مالکیت آسان تر است. می توانید چندین دقیقه در بازی بروید بدون اینکه به لمس توپ نزدیک شوید. شما کنترل می کنید ، کمی زودتر از اواخر اوقات فراغت است - طولانی است که یک پاس را آزاد کنید.
و با این حال وقتی توپ را ندارید ، این یک ورزش غیر تماسی است. اگر نوارهای کشویی بازی پنالتی افلاین مسابقه فوتبال کمی در PES غلبه دارند ، در اینجا به سختی قابل استفاده هستند. درعوض ، شما بهترین مهاجمین را به سمت دیگر مدافعان یا خط مقدم لمس می کنید ، و امیدوار هستید که آنها یک پاس را جایگزین کنند یا یک تماس سنگین برقرار کنند تا بتوانید با یک ایستادن قدم بردارید.
بازی آنلاین فیزیک فلش, بازی آنلاین ضربه آزاد ضربه ایستگاهی فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk