بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی آنلاین آریل پری دریایی کوچولو و گربه ناز فلش  

بازی آنلاین آریل پری دریایی کوچولو و گربه ناز فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.15  (تعداد 149)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین آریل پری دریایی کوچولو و گربه ناز فلش نیاز به کمک یک دکتر ماهر به مراقبت بازی آریل پری دریایی کوچولو از حیوان خانگی شیرین او. بیمه بهداشت و درمان او تمام شده، پس لطفا مراقبت خوب از این چیزی که فقیر کمی. حذف شاخه های درخت، التیام زخم، بود
بازی آریل پری دریایی داشتن یک پیاده روی خوب زمانی که همه ناگهان او شنیده سر و صدا از بیرون آمدن از بوش. او با دقت رفت نزدیک تر و او را دیدم یک روباه مجروح کمی ناز. آریل حیوان خانگی به قلعه او را گرفت اما او نمی داند که چه انجام این کار شما باید برای کمک به شاهزاده خانم زیبا التیام زخم حیوانات کوچک را و خز آن با استفاده از تمام ابزار شما را بشویید.
آریل دوست دارد به مراقبت از حیوانات و درمان آنها اگر هر چیزی بد را به آنها اتفاق می افتد، به طوری که چرا شاهزاده خانم شایان ستایش در مراقبت از او در زمان یک روباه مجروح است. استفاده از مهارت های خود را برای التیام دکتر حیوانات خانگی زخم ها و آزادی او در جنگل است.
بازی های آریل پری دریایی کوچولو یک گربه بزرگ شما نیاز به طور کامل تمیز کردن پس از آن تا به او را به موفقیت در کاخ خود را برای دریافت تایید پدرش. اگر شما موفق به تمیز آریل خوب زن سبک و جلف به اندازه کافی، آن را نمی خواهد اجازه ورود به کاخ، همین دلیل است که ما فکر کردیم که بازی آریل پری دریایی مراقبت از حیوانات و می تواند کمک به دست از استفاده می کنید، و به همین دلیل با آن ما سعی می کنیم به یادگیری به عنوان پاک آن گونه که باید یک حیوان خانگی. در ابتدا شما باید به تلخه از خز گربه، برای شستن، به صابون، پس شما باید به شستشو، تا که به کت درخشش مایل به قرمز زیبا. پس از آن است کمد لباس تمیز را مجبور به رفتن به گربه و تجربه با آریل بهتر خواهد بود به لباس به عنوان زیبا زن سبک و جلف خانه کوچک آریل که او را دوست دارد بسیار. خوش بگذره!
  
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
ariel pet care بازی آنلاین آریل پری دریایی کوچولو و گربه ناز فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk