بازی آنلاین
  سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی  
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی موش و گربه جدید آنلاین اندروید  

بازی موش و گربه جدید آنلاین اندروید شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  social_cloob  
 
  رای  
رای: 3.35  (تعداد 64)  رای شما :
  رکوردها  

 

  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی موش و گربه جدید آنلاین اندروید بطری رم! آهویی، بازی آنلاین موش و گربه جدید اندروید من خوشحالم دزدان دریایی دوستانه اینجاست و من به دلایل متعددی هستم. یکی از من و خدمه بارهای گنجینه ای بود که از قفسه دیوی جونز دریافت کردیم. دو، من حیوانات طوطی چریکی و خوشحال بود. سوم، این برنامه نویسی یک برنامه را پیدا کرد که از روزهایی که من یک بچه کوچک بود یادآورم.
چه کسی جری درست نمی داند؟ شخصیت های

بازی موش و گربه

جدید خود را در حال حاضر آن را ایجاد می کند که هر کس می تواند به آن مربوط باشد. کارتون های قهرمانانه گربه و گربه در طول سال ها در اطراف بوده اند. بزرگسالان امروز باید تلویزیون را تماشا کنند. آنها بچه بودند، در حالیکه کودکان امروز هم هنوز آنها را می شناسند.
فقط با نشان دادن، تام پس از تعقیب دوباره بازی موش و گربه جدید خواهد بود. هدف این است که برای جمع آوری تمام پنیر و سپس با خیال راحت به سوراخ موس بروید. گیم پلی بسیار ساده است، شما ممکن است آن را به شما چالش، اما دوستان او وجود دارد به شما گرفتن. به علاوه، آنها نیز از تله های مختلف استفاده می کنند.
موسیقی پس زمینه آن است که شما آن را تماشا و نشان بازی موش و گربه آنلاین می دهد. آشنایی آن با سرگرمی های بازی افزوده می شود، به ویژه اینکه احساس می کنید که بخشی از آن هستید، زیرا کنترل ماشین را دارید. شخصیت ها حرکت می کنند و مانند دیدن آنها در هنگام تعقیب یکدیگر است. شما ستاره ها را در اطراف سر خواهید دید.
این به طور کلی سرگرم کننده است، زیرا چیزی است که بیشتر مردم بازی موش و گربه جدید با آن آشنا هستند. این خاطرات خوبی برای بزرگسالانی که تماشا و هیجان را دوست دارند، به یاد می آورد. آنها gilrs هستند. آسان است یاد بگیرند، اما آن را نیز به چالش کشیدن، به خصوص موانع و تله های مختلف وجود دارد.
بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام: