بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی جزیره گنج طلا و دزدان دریایی اندروید کامپیوتر  

بازی جزیره گنج طلا و دزدان دریایی اندروید کامپیوتر شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.54  (تعداد 48)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی جزیره گنج طلا و دزدان دریایی اندروید کامپیوتر وقتی بازی فکری جزیره گنج طلا و دزدان دریایی که چرا کارهای خود را انجام می دهید ، خود را گیج می کنید که قرار است به کجا بروید. غالباً ، ماموریت های جنگی یا جستجو و نجات شما را به سمت یک منطقه عمومی (مثلاً "جنوب غربی کورپوس کریستی") جستجو می کنند تا هدف را جستجو کنید. اما این هدف اغلب در یک کشتی در حال حرکت است و شما یک دایره بسیار کوچک در اطراف کشتی های خود دارید که چنین کشتی هایی بر روی نقشه فاش می شوند.
 این بدان معنی است که شما

بازی جزیره گنج

طلا کامپیوتر خیلی طولانی قایقرانی را در یک حلقه بی پایان می گذرانید ، و در جستجوی سوزن ضرب المثل در یونجه اقیانوسی کارائیب هستید. دادن به بالا و فروش کم نام این بازی خاص است. شما می توانید تعداد مشخصی از دو ده مورد خوب تجارت را در هر بندری خریداری کنید و برخی از مردان اهداف مشخصی را تولید می کنند و دیگران را مطالبه می کنند.
اگر شروع به خرید معادن بازی جزیره گنج طلا کامپیوتر در یک مقصد خاص کنید ، حتی بندری که آن کالاها را به مقدار کم در محلی تولید کند ، خرید به سرعت افزایش می یابد تا زمانی که شما نتوانید کالاهایی را که خریداری می کنید با سود دیگری در هر جای دیگر بفروشید (هیچ کس در جهان نیست. رویال 3 تاکنون از قراردادهای آتی شنیده است).
این بدان معنی است که ، زیرا اینها همه چیز را با شمشیر ریز بازی جزیره گنج اندروید و درشتی نسبت به ظرفیت بارگیری کاروان شما دارند ، همیشه خودتان را در حال خرید وسایل بسیار ناچیز می بینید و سپس به طور ناامیدی به جستجوی کلید می پردازید که می توانید بدون بار آوردن قیمت فروش به هیچ وجه آنها را بارگیری کنید. با افزایش عرضه خریدار
نکته مهم این است که برای تجارت بازی جزیره گنج کامپیوتر هر نوع پول جدی برای همیشه لازم است ، زیرا هر چقدر ناوگان شما بزرگ باشد ، هرگز نمی توانید از یک ابزار مناسب با قیمت مناسب برخوردار شوید.
بازی آنلاین شمشیر زنی فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk