بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  

اگر در اجرای این بازی به مشکل خوردید به راهنمای زیر مراجعه کنید:

راهنمای جدید 2021 اجرای بازی فلش

   

  بازی آنلاین شهر در محاصره زامبی ها تیراندازی فلش  

بازی آنلاین شهر در محاصره زامبی ها تیراندازی فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.99  (تعداد 139)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین شهر در محاصره زامبی ها تیراندازی فلش مواظب باش! آنها در حال حاضر در اینجا! در این بازی شهر در محاصره زامبی ها تیراندازی شما در حال رفتن به کشتن تمام زامبی و آنها را از شهرستان خود را ناپدید می شوند. فقط تصور کنید که شما به تنهایی و تنها شما می توانید تمام آنها را بکشند. جمع آوری سکه ها و ارتقاء شخصیت خود را. شما واقعا دوست دارم این بازی. در این بازی شما به عنوان یک پلیس است که به صورت تمام این زامبی های خونخوار را بازی کند. استفاده از ماشین خود را به عنوان یک پناهگاه. شما در یک منطقه بسیار خطرناک که در آن زامبی در هر زمان می تواند حمله حرکت می کند، بنابراین شما باید به طور مداوم خرید سلاح های جدید و ارتقاء. در صورتی که شما انجام این کار نیست، روشن است که شما دست خواهد داد.

حمله زامبی! گرفتن سلاح های خود و زنده ماندن در این دنیا دیوانه پر از ارواح! بازی شهر در محاصره زامبی ها تیراندازی شلیک و کشتن زامبی ها، پرتاب نارنجک در آنها و مطمئن شوید که آنها شما را بکشند! جمع آوری سکه ها و جعبه های جایزه به ارتقاء شخصیت خود را. بهبود مهارت های خود را، گرفتن سلاح و کلاه جدید برای یک شخصیت قوی تر! موفق باشید!

می توانید زنده ماندن انبوهی از زامبی ها در بازی: خشم زامبی. حفظ کشتن زامبی، بنابراین شما می توانید خرید ارتقاء. استفاده از موس خود را به حرکت، ساقه و پرتاب نارنجک.

بازی به عنوان یک بازمانده های باقی مانده در آخرالزمان انسان زنده که در آن شما باید برای زنده ماندن پس از ذخیره کردن ذخیره کردن زامبی. استفاده از مکانیک طفره رفتن خود را برای جلوگیری از گاز گرفته شدن، دامنگیر، و یا شات در، و ببینید اگر شما می توانید تمام از امواج. بازی آنلاین شهر در محاصره زامبی ها دوباره پر کردن نارنجک خود را، مهمات و سلاح های راه رفتن روی جعبه مهمات، و بازدید از کامیون سلامت اگر شما کم بر سلامت. می میرند و شما نیاز به سطح بیش از شروع دوباره. باز دستاوردها و مطمئن شوید که به ارتقاء نماد خود را به عنوان سلاح های خود را
بازی آنلاین زامبی فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
wrath of zombies بازی آنلاین شهر در محاصره زامبی ها تیراندازی فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk