بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی محاصره شهر 3: مقاومت در شهر فوبار  

بازی محاصره شهر 3: مقاومت در شهر فوبار شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 4  (تعداد 16)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی محاصره شهر 3: مقاومت در شهر فوبار آخرین برداشت با بازی آنلاین محاصره شهر 3: مقاومت در شهر اندروید کامپیوتر چند پیشرفت همراه است. حروف عام، اصلاح‌کننده‌های کلاس که در بازی‌های گذشته دیده شده‌اند، به شما امکان می‌دهند قوانین را به روش‌های سرگرم‌کننده تغییر دهید. من از پوچ بودن لذت می برم، که به شما امکان می دهد به جای پنج مورد معمول، هشت پیوست را به یک اسلحه بچسبانید، اگرچه من گمان می کنم که اکثر بازیکنان برای کسب سه امتیاز اضافی به صورت رایگان، به کارت عام می چسبند.
من فکر می کنم تا حدی به همین

بازی محاصره شهر 3: مقاومت در شهر

اندروید دلیل است که این بار کمتر تأثیرگذار هستید. امتیازات در دو اسلات اول پاداش های جزئی برای مقاومت در برابر نارنجک و پایین آمدن خنک است. تمام مراحل مبتنی بر مخفی کاری و Ghost که معمولاً برای اجتناب از پهپادها استفاده می‌کنم به جایگاه سوم منتقل می‌شوند. نیاز به فضایی را هدر می‌دهد که ترجیح می‌دهم از آن برای یک امتیاز سرگرم‌کننده استفاده کنم که به من امکان می‌دهد در حین دوی سرعت عکس بگیرم.
این روشی است برای گفتن اینکه دشمنان را بکشند و متاسفانه هنوز هم بازی محاصره شهر 3: مقاومت در شهر انلاین برجسته هستند. جنگ سرد به رگه‌های امتیازی به سبک طاق Trey برمی‌گردد که تمام امتیازات کسب‌شده را شامل می‌شود، نه فقط کشتار. به جز اکنون، پیشرفت به سمت رگه‌ها پس از مرگ بازنشانی نمی‌شود (با یک نام اشتباه کامل).
من کمک خواهم کرد تا آنها را سریعتر به دست بیاورم، اما سیستم جدید بازی محاصره شهر 3: مقاومت در شهر اندروید حتی به من ساده اجازه می دهد تا حداقل یک بار در هر مسابقه نقشه را با ناپالم بمباران کنم. اگر به نظر می رسد دستور العملی برای هرج و مرج بیشتر از همیشه، شما درست می گویید. در چهار مسابقه، من هلی کوپتر را ساقط کردم تا پرواز دیگری را ده ثانیه بعد و دیگری بعد از آن به حریم هوایی تماشا کنم. ممنون، متنفرم!
فناوری که این دو را به هم متصل می کند، چشمگیر است، اما یک انتقال ثابت بازی محاصره شهر 3: مقاومت در شهر اندروید برای این تیراندازان بسیار متفاوت نیست. تحت توسعه‌دهندگان و موتورهای مختلف، اسلحه‌هایی که در هر دو بازی و M4 و MP5 ظاهر می‌شوند، دارای الگوهای بالستیک و پس‌زن نیستند. پیوست هایی که تقریباً یکسان به نظر می رسند، همان آمار را تغییر نمی دهند. تغییر اتفاقی به جنگ سرد پس از چند مسابقه در منطقه جنگی مانند پریدن از دوچرخه به اسکیت بورد است - ایده یکسان، اما از هر نظر که مهم است متفاوت است. بر کسی پوشیده نیست که کدام یک از این فلسفه های رقیب میراث بزرگ تری از خود به جای خواهند گذاشت.
بازی آنلاین جنگی فلش, بازی آنلاین فیزیک فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
بازی-تفنگی  بازی-ماشین  بازی-جواهرات-همرنگ  بازی-بیلیارد-آنلاین  بازی-میوه-های همرنگ
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk