بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی آنلاین طلوع ستاره - زامبی تیراندازی فلش  

بازی آنلاین طلوع ستاره - زامبی تیراندازی فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.56  (تعداد 200)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین طلوع ستاره - زامبی تیراندازی فلش size: 2.8 MB
کنترل جان برای حفاظت از ماشین لیموزین و زنده بماند. دریافت جایزه با پول نقد جمع آوری شده، تمام جوایز و کشتن وبلاگ به شایعات.
همه مشاهیر اند را به زامبی تبدیل و شما تنها کسی بود که می توانید آنها را خاموش کشتن! استفاده از سلاح های مختلف و جمع آوری دستاوردهای مختلف.
دستورالعمل: هدف و شلیک با استفاده از ماوس، پرس 1، 2، 3، 4، 5، 6 و یا تغییر سلاح و کلید W، A، S، D را به حرکت در اطراف پشت لیموزین.
سعی کنید برای مبارزه با زامبی های بیشتر برای تلفن های موبایل با قدرتمند مینی تفنگ و بند انگشت پانچ کنید. به سرعت گام اکشن تیراندازی و مبارزه با زامبی های خنده دار.
سعی کنید برای مبارزه با زامبی های بیشتر برای تلفن های موبایل با قدرتمند مینی تفنگ و بند انگشت پانچ کنید. به سرعت گام اکشن تیراندازی با ارتقاء متفاوت است.
سعی کنید برای مبارزه با زامبی های بیشتر برای تلفن های موبایل با قدرتمند مینی تفنگ و بند انگشت پانچ کنید. به سرعت گام ساقه ...
N سحر از بیان، آن را تنها چند دقیقه از تعویق توسط راننده ماشین لیموزین زمان برای پیدا کردن معشوق خود شهر اتومبیل مورد حمله مشاهیر انسان زنده است. به هر طریقی، ویروس است که بسیاری از کشورهای جهان آلوده کرده است جمعیت مشهور زده و آنها در حال حاضر خود را زامبی، پس چه قهرمان ما راننده انجام دهید؟ او سرمایه گذاری خود را، خود را مانند خودروی شهری لینکلن محافظت می کند. چه کسی می تواند او را سرزنش به عنوان ماشین می رود برای خنک $ 105.000 به طور کامل جدید به عنوان یک ماشین لیموزین مجهز، به طوری که زامبی نیاز شکستن آن از هم جدا. این چیز خوبی قهرمان ما (راننده ماشین لیموزین) شوت ترک است چرا که او فرصتی برای پشت چرخ دریافت هرگز است. انفجار دور تمام کسانی که مشهور، استفاده از سلاح های مختلف و جمع آوری دستاوردهای مختلف. بالاتر از همه، حفاظت از ماشین لیموزین خود را داخل و خارج از وجود دارد!
شما می توانید برای طلوع بازی وبلاگ رای اگر شما بازی را دوست داشت، همچنین شما می توانید طلوع بازی وبلاگ به صفحه / پروفایل خود جاسازی کنید. در کادر زیر کلیک کنید تا به صورت خودکار تمام را انتخاب کنید، راست کلیک کنید و برای کپی کردن طلوع خود از کد بازی وبلاگ! فراموش نکنید که برای بررسی بازی تیراندازی های دیگر ما برای سرگرمی شما.
ایده قدیمی اما هنوز هم اصلی بازی زامبی هک شد. شما یک راننده ماشین لیموزین و وبلاگ شما استفاده می شود به درایو در حال حاضر زامبی. اما آنها هنوز هم می خواهید در ماشین لیموزین خود را دریافت کنید. بنابراین شما تصمیم به کشتن تمام زامبی سنجش خود و محافظت از ماشین لیموزین خود را. D: من حتی می تواند برخی از وبلاگ در حال اجرا نسبت به من را تشخیص دهد.
هک: پول بیشتر و مهمات بی نهایت است.

کنترل:
ماوس را به آتش و هدف تفنگ خود را. نوار فضا برای پانچ و یا بریده بریده. 1، 2، 3 و یا کلید برای تغییر سلاح. کلید R به بازنگری.
بازی آنلاین زامبی فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
Dawn Of The Celebs بازی آنلاین طلوع ستاره - زامبی تیراندازی فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk