بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی آنلاین دفاع از قلعه پادشاه - فیزیکی فلش  

بازی آنلاین دفاع از قلعه پادشاه - فیزیکی فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.93  (تعداد 81)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین دفاع از قلعه پادشاه - فیزیکی فلش این قلعه مورد حمله قرار گرفت و تمام سربازان دور بازی دفاع از قلعه پادشاه - فیزیکی از ترس فرار! اما پادشاه ترجیح می میرند از ترک قلعه خود را به دشمن. نگاهی تیر و کمان خود و سعی کنید به دفع دشمن تمام شده توسط خودتان! ساقه حمله به موجودات و اجازه ندهید که آنها را وارد کنید از قلعه خود را. محل دیوارهای جدید و تعمیر آن که برای یک دفاع بهتر آسیب دیده شده است! موفق باشید!

پادشاهی خود را در خطر است! هیولا زمین های خود را احاطه شده اند و می خواهند برای شکستن به قلعه. همه بندگان خود را به دور اجرا کرده اند، و شما باید برای محافظت از خانه خود را توسط خودتان. محل اسلحه محافظ، تقویت دیوارها، و استفاده از کمان و فلش به مبارزه با دشمن. در حالت آماده باش، هر بار که مخالفان خود را قوی تر خواهد شد، پس فراموش نکنید که برای بهبود مهارت های خود را.
شما به اندازه کافی شجاع؟ بازی دفاع از قلعه پادشاه - فیزیکی سپس این بازی برای شما! در اینجا شما باید تمام دشمنان و کشتن و کمک به این شجاعت پادشاه برای زنده ماندن در چنین جهان بی رحمانه. خب، آیا شما آماده برای که؟ پس از آن فقط پیش بروید و بازی از بازی بلافاصله.

دشمنان در افق! پادشاه، مردم خود را نجات دهد. پادشاه واقعی زندگی خود را بر روی خط و بدون تردید قرار داده است. مبارزه در خط مقدم در دفاع از قلعه خود را. تنها پس از آن، شما قادر به صرفه جویی در پادشاهی خود را. نگاهی به تعظیم و فلش و شلیک کردن به عنوان بسیاری از واحد های دشمن که ممکن است. شما پول را برای کشتن دشمنان، به لطف که بعد از آن شما می توانید خرید دیواره های ضخیم تر و یا کمانداران حمایت را دریافت کنید. هدایت مردم خود را به پیروزی در این نبرد، در غیر این صورت، نگه داشتن شما خواهد شد با خاک یکسان.
بازی آنلاین جنگی فلش, بازی آنلاین فیزیک فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
Kings Strike بازی آنلاین دفاع از قلعه پادشاه - فیزیکی فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk