بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی دفاع از قلعه در برابر زامبی ها اندروید آنلاین  

بازی دفاع از قلعه در برابر زامبی ها اندروید آنلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 2.18  (تعداد 16)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی دفاع از قلعه در برابر زامبی ها اندروید آنلاین در یک کمپین جدید بازی انلاین دفاع از قلعه در برابر زامبی ها کامپیوتر آیفون، یک چالش زمان‌بندی شده وجود دارد که را در مقابل شهر به شدت مستحکم دهلی قرار می‌دهد. استفاده از منجنیق برای عبور از دیوارهای بیرونی نسبتاً آسان است، اما خیابان‌های تنگ شهر به شدت توسط فیل‌های جنگی محافظت می‌شوند. مدیریت واحد دشوار می شود زیرا دشمن واحدهای بمباران آسیب پذیر جدی من را بیرون می آورد و من را قادر به تخریب آخرین ارگ شهر نمی کند. همانطور که گفتم، این یک چالش زیبا طراحی شده است.
حالت‌های جدیدی نیز اضافه شده‌اند، از جمله

بازی دفاع از قلعه در برابر زامبی ها

اندروید، که بازیکن را به شهری با جمعیتی آماده از روستاییان می‌فرستد و همه مشغول جمع‌آوری مجموعه‌ای متعادل از غذا، چوب، طلا و سنگ هستند. این برای کسانی که از چنین چیزهایی خسته شده اند، کارهای اولیه بازی را از بین می برد. بهبودهای کنترلی بسیار مورد نیاز اضافه شده است. صف های واحد اکنون کارآمدتر هستند. انتقال به بازی انسان های واقعی بسیار روان تر است. بازی آنلاین همچنین شاهد بهبودهای زیادی در رابط کاربری و همچنین تغییر به مسابقات مبتنی بر سرور بوده است.
هر ساختمان در Age of Empires انواع مختلفی بازی دفاع از قلعه در برابر زامبی ها آنلاین را می سازد. به عنوان مثال، اصطبل ها می توانند سواره نظام سبک، سواره نظام سنگین، پیشاهنگان، شتر سواران بسازند. در گذشته، من فقط می توانستم دو نوع را در یک زمان در صف قرار دهم - مثلاً 10 شوالیه - و سپس برگردم و واحدهای مورد نظر بعدی را در صف قرار دهم. خوب است که تیراندازان و نیزه داران را به طور متناوب ایجاد کنیم، به طوری که من از همان زمان ایجاد ارتش با برد متعادل تری داشته باشم.
مفیدترین تغییر، قابلیت بذردهی خودکار مزارع است. در بازی‌های قدیمی بازی دفاع از قلعه در برابر زامبی ها اندروید، مزارع فرسوده باید به صورت دستی بازسازی می‌شدند، که در میانه‌ی یک مبارزات دیوانه‌وار، آزاردهنده بود. بازیکنان بی احتیاط می توانند خود را از غذا، چهار منبع ضروری بازی، بی بهره ببینند. من می‌توانم مقدار زیادی چوب روی هم بچینم و چندین دانه خودکار سفارش دهم که به من دست می‌دهد تا این کار طاقت‌فرسا را ​​نادیده بگیرم، به خصوص در اواخر دنیا. در مورد تله های ماهی هم همینطور.
این تغییرات مفید نشان می‌دهد و بازی دفاع از قلعه در برابر زامبی ها اندروید مایکروسافت به انواع کیفیت زندگی بازی‌های رقیب توجه کرده‌اند و بازیکنان استراتژی اکنون انتظار دارند. این اکشن یک تجربه کاملاً متفاوت از بازی با حریفان تحت کنترل رایانه است، تقریباً تا حدی که یک مدل متفاوت است. مجموعه ای از درس های سخت برای یادگیری در مورد استراتژی های رایج وجود دارد. انتقال از هوش مصنوعی به دشمنان انسانی با آموزش خاصی به نام Art of War آسان می شود، که می تواند بسیاری از شکست های تلخ را به صورت آنلاین نجات دهد.
بازی آنلاین جنگی فلش, بازی آنلاین دفاع از برج فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
بازی-تفنگی  بازی-ماشین  بازی-جواهرات-همرنگ  بازی-بیلیارد-آنلاین  بازی-میوه-های همرنگ
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk