بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی عمل جراحی قلب السا باز اندروید آنلاین  

بازی عمل جراحی قلب السا باز اندروید آنلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  social_cloob  
 
  رای  
رای: 3.68  (تعداد 93)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی عمل جراحی قلب السا باز اندروید آنلاین به سختی هر کسی می داند که آن را در بازی آنلاین عمل جراحی قلب السا باز کامپیوتر آیفون بدن انسان به نظر می رسد. مردم عادی یک دلیل فکر کردن در مورد آن نیست. با این حال اگر شما در حال آماده شدن برای یک عمل جراحی، که در آن شما علاوه بر این جراح، شما باید چیزی در مورد آن مطمئن شوید. بازی جرای قلب السا آن را عمل جراحی پریکارد است که اساسا یک کیسه ایجاد شده توسط یک دو برابر شود. اولین دورتر از قلب رولپلاک قلب در سمت راست و محافظت از آن از پر با خون.
دوم دارای یک تابع روان کننده ها و اجازه می دهد تا انجام فعالیت قلب بدون اصطکاک بزرگ است. بین این دو لایه است ماده ای دیگر که به محافظت از قلب از شوک وجود دارد. در عملیات امروز، وظیفه خود

بازی عمل جراحی قلب

آنلاین را به یک استخراج به فضای لایه روان کننده داخلی وارد و خورد مایع اضافی. آیا میتوانید آن را انجام دهید؟ در این بازی خوش آمدید عملیات در حال حاضر: جراحی پریکارد، شما باید سه دقیقه، بنابراین رفتن به محل کار، جراح. خوش بگذره.
در اینجا یک بازی عمل جراحی جدید برای همه کسانی که می خواهند به تمرین مهارت های پزشکی خود را است. بازی عمل جراحی قلب باز نام بیمار، یک پسر جوان که درد قفسه سینه است.
شما باید برای ایجاد برخی از آزمایش برای پیدا کردن بازی +18 آنچه شرط. پس از شما انجام این کار، شما تصمیم خواهد گرفت که او نیاز یا نه یک عمل جراحی است. بازی عمل جراحی قلب اندروید بازی آنلاین +18 اگر آن را به عمل جراحی می آید، زندگی این پسر جوان را در دست شما باشد. از نزدیک دنبال همه نشانه داده شده توسط پرستار، چرا که شما نمی خواهید به هر گونه اشتباه. سعی کنید به پایان عمل جراحی به عنوان سریع که ممکن است و به رابرت یک زندگی سالم بدون هیچ گونه درد.

بازی دکتر به عنوان جراحی است که باید یک عمل جراحی پریکارد در یک بیمار به کار گیرند. نام بیمار رابرت است. او درد قفسه سینه شدید برای چند روز گذشته بوده است. بازی عمل جراحی قلب السا اجازه دهید که پرستار از اشعه ایکس برای تعیین علت، به عنوان قرار داده خود را در دستکش جراحی خود را دریافت و به کار است.
بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش, بازی آنلاین دکتری جدید بازی پزشکی فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk