بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی پزشکی پسرانه رایگان اندروید جراحی مغز  

بازی پزشکی پسرانه رایگان اندروید جراحی مغز شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.39  (تعداد 33)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی پزشکی پسرانه رایگان اندروید جراحی مغز مخصوصاً فانوسهای بازی پزشکی پسرانه رایگان بازی جراحی مغز اندروید درخشان کاغذی که هر سال در روز تولدش از آسمان قلعه شنا می کنند. معنی آنها چیست؟ چه کسی می تواند آنها را به بالا بفرستد؟ در پایان ، یوجین از یک پسر شبه بد به یک قهرمان که مایل به انجام حق است - انتقال می یابد - حتی اگر این به معنای تسلیم زندگی خود برای شخصی است که او دوست دارد.
مادر عزیز

بازی پزشکی پسرانه

رایگان ، آرزوهای جیل را با قصه های ترسناک دنیای پر از روسا و اراذل و اوباش که هیچ چیزی بیشتر از صدمه زدن به دختران بی دفاع جوان آرزو نمی کنند ، کنترل می کند. بنابراین هنگامی که یک سارق مسلح و خوش تیپ به طور غیر منتظره ای از پنجره راپونزل صعود می کند ، همه چیز شروع می شود، مو.
این یک داستان سرشار از موسیقی قهرمانانه و کشف خود بازی پزشکی پسرانه رایگان اندروید است. و در اینجا چیزهای زیادی برای دوست داشتن وجود دارد راپونزل بی گناهی است که بدون اطلاع از میراث سلطنتی خود بزرگ شده است. او فقط یک زندان برج و یک مأموریت متمرکز و مرجع حاشیه ای متمرکز و کنترل شده را می شناسد. با وجود همه اینها ، دختر جوان یک دختر وفادار است که سعی می کند جهان خود را تا حد ممکن آفتاب و دلپذیر بسازد.
در یک مقطع ، فیلم به وضوح میل جیل را به ترک برج بازی پزشکی پسرانه رایگان خود در مقابله با سن بزرگسالی با بزرگسالی مقایسه می کند. دزد حتی می گوید: "این بخشی از بزرگ شدن است - کمی شورش و کمی ماجراجویی - این سالم است." اما در حالی که آنا از آزادی واقعاً خوشحال است ، او نگران حق یا نادرست بودن سرپیچی از اقتدار "مادر" خود است.
رایدر کاملاً در مورد خودش نیز کشف می کند. با تشکر از راپونزل بازی پزشکی پسرانه، او می فهمد که او بسیار فراتر از شخصیت مسافرتی است که مدت ها پیش از رمان کودکی مورد علاقه اش پذیرفته بود. در حقیقت ، السا بیان می کند که او مرد معمولی یوجین را بر ماجراجوی خود ، فلین، ترجیح داده است.
بازی آنلاین دکتری جدید بازی پزشکی فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk