بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی دکتری جراحی گوش السا آنلاین دخترانه  

بازی دکتری جراحی گوش السا آنلاین دخترانه شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 2.88  (تعداد 72)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی دکتری جراحی گوش السا آنلاین دخترانه شاهزاده بازی آنلاین دکتری جراحی گوش السا دخترانه "ملکه برف" است که قدرت ایجاد جعبه دارد. همه چیزش را لمس می کند به یخ تبدیل می شود. بدبختی مرگبار او را متقاعد می کند که با لعنت متولد می شود. شرمنده و شکسته دل، او خود را از جهان جدا می کند و به تبعید خود اعلام می کند. خواهر کوچک و پرحادت، جوان تر، آنا در تاریکی در مورد راز السا نگه داشته شده است، تا زمانی که پادشاهی آنها برترین آن را برآورده کند.
آیا آنا پادشاهی خود را از قدرت یخ زده کنترل

بازی دکتری جراحی گوش

السا نجات می دهد؟ آیا خورشید دوباره بر روی خانه خود فرو می ریزد؟ آیا می توان دو مورد بالا رفتن از ناامنی و نواقص خود را برای رفاه مردمشان افزایش داد؟ اصلی منجمد شامل موسیقی عالی، مدل های قوی زن و برخی عناصر ترسناک بود، اما برای اکثر کودکان خوب بود برای بچه های کوچک؛ شما احتمالا همینطور در اینجا انتظار دارید.
او بصیرت خیره کننده و عاطفی است، او به وضوح بهترین فیلم متحرک بازی دکتری جراحی گوش السا سال است. این یک سفر باور نکردنی از یک دختر شجاع است، که قرار است برای پیدا کردن خواهرش - ملکه یخی تمایل به کمک یک آدم برفی شایان ستایش و شاهزاده جذاب غیر متعارف. افسانه در هیچ کجای دنیا وجود ندارد، با نگاهی قریب به زنان. این فیلم عصر جدید را معرفی می کند که دیگر منتظر نجات نیستند.
همچنین، منجمد، تئوری داستان واقعی «دنیای واقعی» را دوباره تعریف بازی دکتری جراحی گوش آنلاین می کند. حتی اگر به افسانه ها نرفته باشید، این یکی را برای آن غیر قابل پیش بینی می کنید و در نتیجه شما را درگیر می کند. این در مورد جستجوی شادی با دیگران نیست، بلکه خوشبختی با کسانی است که واقعا هستند.
یک خط دوست داشتنی است که Olaf، آدم برفی، در سینما می گوید - مردان بازی دکتری جراحی گوش ارزش ذوب شدن دارند. به همین ترتیب، حتی اگر شما خیلی دوستدار باران نیستید، بعضی از داستانها ارزش انجماد دارند! از این سفر جادویی عشق و کشف خود دست نکشید.
بازی آنلاین دکتری جدید بازی پزشکی فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk