بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی بسکتبال اندروید nba جهانی آنلاین کامپیوتر آیفون  

بازی بسکتبال اندروید nba جهانی آنلاین کامپیوتر آیفون شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.47  (تعداد 87)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی بسکتبال اندروید nba جهانی آنلاین کامپیوتر آیفون نهایی صدای فش فش زدن یک بازی بسکتبال اندروید بازی آنلاین نام تجاری جدید بازی پرتاب آزاد است. 5 امتیاز شات قرار داده در امتداد خط 3 نقطه وجود دارد. هر کدام از این 4 بسکتبال به ارزش 1 نقطه و یک توپ پول به ارزش 2 امتیاز. شما باید 60 ثانیه آن را از طریق. متر شات شامل و جهت قدرت شروع به حرکت به عنوان به زودی به عنوان بازیکن میدارد. را فشار دهید فضا برای متوقف کردن و شروع به جهت. را فشار دهید فضا دوباره برای جلوگیری از. نزدیک تر از زمین به نقاط داغ، بهتر است هدف و شانس به ثمر رساند خود را. دو بزرگ در دو در 3D است. تیم خود را انتخاب و آن را به دادگاه برای قهرمانی. اثبات مهارت های جدیدترین اخبار خود را، انجام بازی بسکتبال اندروید nba جهانی آنلاین کامپیوتر آیفون آبشاری محکم سرد و آمد تا با برخی پاس بسیار جذاب است. ماموریت است به نمره به حلقه بیش از تیم های دیگر در هر یک از سه دور. لذت بردن از بسکتبال جام جم.
چرا مردم سیاه و سفید تا خوب است؟ فیزیک مبتنی بر

بازی بسکتبال اندروید

در این سرد شما می توانید مهارت های خود را برای تبدیل شدن به یک ستاره عکسبرداری را بهبود بخشد. کامل روش خود را و پرتاب توپ به همان اندازه به عنوان شما می توانید. لذت بردن از آفریقایی.
آماده برای خیابان هوپس، یک چالش جدید در دادگاه؟ کار شما ساده است: گرفتن در هوا، یک تلنگر و غوطه دادن در. سعی کنید برای تکمیل تمام مراحل در بهترین زمان است. و یا اینکه شما نیاز به یک نردبان به ساقه برخی از؟
دریبل و شلیک توپ به شکوه در این اتحاد سرگرم کننده اعتیاد. هدف پرتاب به عنوان اغلب به عنوان امکان را به یکی از سبدهای متحرک به موجب آن هر یک دارای ارزش خود را دارد . بازی بسکتبال اندروید nba جهانی کامپیوتر آیفون شکستن نمره بالا قبل از زمان اجرا می شود. یک بازی ورزشی اعتیاد آور ساخته شده توسط توربو اتمی است. پرتاب به سبد به همان سرعتی که. شما نیاز به نمره در هر سبد را به پایان برساند سطح. آمار داوران برای 5 ثانیه پاداش. سطح بسته همراه با بسیاری از سرگرم کننده، عمل و قدرت. هدف این است که برای به دست آوردن بسکتبال مبتنی بر فیزیک با بیشترین سرعت ممکن به سبد خرید. استفاده از هر اندازه توپ و نابود کردن مخالفان خود را. .
بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش, بازی آنلاین بسکتبال فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk