بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی استیکمن جنگ جهانی جنگی اندروید کامپیوتر انلاین  

بازی استیکمن جنگ جهانی جنگی اندروید کامپیوتر انلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.45  (تعداد 57)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی استیکمن جنگ جهانی جنگی اندروید کامپیوتر انلاین تنها شخصیتی که بازی انلاین استیکمن جنگ جهانی آیفون حتی یک واکنش احساسی متوسط ​​را القا می‌کند، بچه‌ای از شیکاگو است که با نجات جانش در همان ماموریت اول، تبدیل به آغوش شما می‌شود. این پیوند در طول بازی، به شکل صمیمانه و صمیمانه شدید ظاهر می شود. متأسفانه بقیه بازیگران موفق می شوند تا به یک مخلوط فراموش شدنی تبدیل شوند.
اگرچه واضح است که یک چرخش

بازی استیکمن جنگ جهانی

جنگی در اواخر بازی برای یکی از آنها برای نشان دادن مقداری عمق به دست نیافته طراحی شده است. فیلم‌های جنگی وابسته به پیوندهایی هستند که شما با شخصیت‌ها ایجاد می‌کنید و وزن و معنای فداکاری آنها را به ارمغان می‌آورند. بدون قلاب‌های عاطفی قوی، مرگ‌های عمده در بازی به پایان رسید - یک سکسکه در فتح من برای سرنگونی رایش.
در حالی که بیشتر مکانیزم‌های گیم‌پلی بازی استیکمن جنگ جهانی اندروید کاملاً آشنا هستند، چند عنصر جدید به فرمول Call of Duty اضافه شده‌اند. برای اولین بار در بیش از 10 سال، بسته‌ها بازگشتند و جایگزین سلامتی بازسازی‌کننده‌ای شدند که به ستون اصلی مجموعه تبدیل شده بود. این تغییر بهتر از حد انتظار عمل می کند. هر زمان که تعدادی عکس به سمت نیم تنه گرفتید، روی اردک زدن پشت جلد حساب نکنید.
شما باید محتاط تر و آینده نگر بازی استیکمن جنگ جهانی جنگی باشید، وسایل را جمع آوری کنید و خود را در فضاهای امن قرار دهید تا زنده بمانید. احساس نیمه ناتوانی زمانی که سلامتی شما کم است و هیچ اقلام درمانی ذخیره نشده است، سطح خوبی از تنش را به سناریوهای معمولی اضافه می کند. علاوه بر این: هم تیمی‌های شما توانایی‌های منحصربه‌فردی دارند که با جمع‌آوری قتل‌ها دوباره شارژ می‌شوند. یک جوخه به شما کوله می اندازد، دیگری می تواند یک نارنجک دودزا را برای شما پرتاب کند تا خمپاره ای به شما بزند.
این سیستم، روی کاغذ، به نظر می‌رسد که تغییر بزرگ بازی استیکمن جنگ جهانی جنگی دیگری باشد، اما در اجرا، ناامیدکننده و گاهی مضحک است. فعال کردن توانایی های هم تیمی شما مستلزم دویدن به سمت آنها در نبرد و زدن یک دکمه است. این در مبارزات اسلحه‌ای پر هرج و مرج به طرز ناامیدکننده‌ای دشوار می‌شود، جایی که ردیابی یک تیم جوخه تقریباً غیرممکن است. من می‌دانم که قصد بازسازی استرسی مشابه جنگ را دارم، سربازانی که در وسط دعوا تلاش می‌کنند مامور رادیویی یا پزشک خود را پیدا کنند.
بازی آنلاین جنگی فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk