بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
 
   

  بازی روباهی اندروید کامپیوتر آیفون فکری  

بازی روباهی اندروید کامپیوتر آیفون فکری شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3  (تعداد 11)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی روباهی اندروید کامپیوتر آیفون فکری خوشبختانه بازی آنلاین روباهی، قهرمان ، جک فرمونت ، برای اینکه این فیلم تعاملی را سرگرم کند ، نیازی به سرزنش یا سرنوشت سازی ندارد. فاکس هانت با داشتن 10 راه حل مختلف برای مأموریت و بازیگران شخصیت های حواس پرت که شامل الویس است ، ارزش سرگرمی کافی برای جبران این واقعیت را دارد که شخصیت اصلی به طور مداوم روی اعصاب شما تأثیر می گذارد.
اگر آن کمدین مشهور

بازی روباهی

را دوست دارید که در دو فیلم به عنوان یک کارآگاه حیوان خانگی بازی کرده است ، برای معالجه خود مشغول کار هستید ، زیرا به نظر می رسد فرامونت از همان ابتدا طراحی شده است تا شباهت غریبی را با او و هم از نظر ظاهر داشته باشد. خوشبختانه ، حتی اگر هوادار هم نیستید.
او مانند یک فیلم جاسوسی جدی ، او دارای زیبا بازی روباهی ، مأمورین مضاعف و مکانهای عجیب و غریب (لاس وگاس و کلرادو برای نامگذاری دو ...) است ، اما حتی شان کانری را نیز در بعضی از صحنه های خود دور می کند. کی آخرین باری بود که 007 دیدید که سوار بر ویلچر سوار هواپیما از طریق بیمارستان می شود ، از شوروی ها فرار می کند ، یا کلون های رابر لاو را که مایل به سقوط هستند از بین برود.
اگرچه به خصوص خشونت آمیز نیست ، وقتی او با یک تصادف مهلک بازی روباهی روبرو می شود ، با بیرون آمدن از ساختمان چند طبقه ، شما با صدای استخوان های خردکننده یا قوس براق بدن او رفتار می کنید. وضوح تماشایی فیلم دیجیتالی شده ، بخشی از آن به این دلیل است که قطعه اصلی به ضخامت 16 میلی متر فیلمبرداری شده است ، و موسیقی متن فیلم در حال تکان دادن به یک کتاب نگاه و احساس یک حرکت واقعی را می بخشد.
 هیچ کدام به هیچ وجه از گیم پلی کم نمی کنند. سایر مشکلات بازی روباهی نیز نسبتاً جزئی هستند ، اما بعد از بازی طولانی مدت ، پیشرفت های غیر منطقی بازی (هر چقدر از پنجره ای در آپارتمان بالا بروید ، مورد توجه قرار می گیرید) ،
بازی آنلاین فیزیک فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk