بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
 
   

  بازی سفید برفی و هفت کوتوله در جنگل اندروید بازی آنلاین کامپیوتر  

بازی سفید برفی و هفت کوتوله در جنگل اندروید بازی آنلاین کامپیوتر شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.55  (تعداد 47)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی سفید برفی و هفت کوتوله در جنگل اندروید بازی آنلاین کامپیوتر او و هفت کوتوله بی حوصله شد، بازی سفید برفی اندروید بازی آنلاین اما این ایده از یک ماجراجویی جنگل را به ذهن خود آمد: یک بازی مخفی کردن و به دنبال بین دوستان. آنها دعوت همه حیوانات از جنگل، به خصوص کسانی که به خصوص از شاهزاده خانم زیبا علاقه هستند، و آن را تا به این بازیکن به آنها را بیابید. پیدا کردن شخصیت های مخفی بین گیاهان، درختان و اشیاء دیگر، کلیک بر روی آنها به اثبات اذعان محل سکونت خود. راهنمای شاهزاده خانم در طول مسیر و منجر دوستان خود به خانه قبل از شب می آید.

راهنمای او را از طریق جنگل را پیدا پنهان بود.

بازی سفید برفی

کلیک کنید و یا شیر و کشیدن در طول مسیر که می خواهید او را به. جستجو در بوته، درختان، و سنگ را برای شما! حرکت او در کنار یک بوش، به آدرس اجزا و، و یا سنگ، سپس با کلیک و یا شیر به فاش تعجب! اگر شما از یک دوست پیدا کنید، آنها شما را دنبال خواهد کرد. بازی سفید برفی و هفت کوتوله در جنگل اندروید بازی آنلاین کامپیوتر فقط مراقب سیب قرمز! خانه بیاورید قبل از زمان اجرا می شود! جمع آوری گل و جواهرات برای نقاط، و ساعت برای وقت اضافه. بازی بازی سرگرم کننده و موفق باشید! استفاده از ماوس به بازی. همانطور که می دانید این، او یک شاهزاده خانم زیبا و دوست داشتنی شده توسط شما بیشتر دیزنی است که همیشه خوشحالم که شما را سرگرم و به شما احساس خوبی زمانی که او در اطراف بوده است.

این بسیار جذاب و شگفت انگیز، آورده شده توسط سایت بازی های ویژه ما منحصر به فرد برای تفریح ​​و سرگرمی خود را، شما ارائه می دهد به مناسبت منحصر به فرد به صرف یک ماجراجویی کاملا در کنار یکی و با مهربانی شاهزاده خانم دیزنی، واقعی او. بازی سفید برفی در جنگل و هفت کوتوله کامپیوتر و جادوگر بد به او یک سیب نفرین فرستاد و هدف خود را به خواب خود را بود، اما همه چیز شبیه به این در این ماندن نیست چرا که اپل به تازگی او را در یک شاهزاده خانم تاریک تبدیل شده است! کمک به او در رسیدن به شاهزاده خانم تاریک می خواستم به سبک و سپس به مقایسه نتایج کسب می کنید.
بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk