بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی آب و آتش در معبد جنگل آنلاین پسر اندروید دختر  

بازی آب و آتش در معبد جنگل آنلاین پسر اندروید دختر شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.67  (تعداد 59)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آب و آتش در معبد جنگل آنلاین پسر اندروید دختر جنگل چیزی بیش بازی آنلاین دختر آب و پسر آتش در معبد جنگل کامپیوتر آیفون از بقا نیست ، زیرا یک داستان خارق العاده برای پیشرفت شما وجود دارد. این کار را با کشف غارهای مختلفی که در سراسر جزیره دست ساز صورت گرفته اند ، انجام می دهید. با مراجعه به آنها سرنخ های روایی مانند کارت های کلیدی برای درهای پنهان ، اجساد همسفران و منابع مفیدی که از خود به جای گذاشته اند ، پیدا خواهید کرد.
هر خیابان زیرزمینی وحشتناک

بازی آب و آتش در معبد جنگل

پسر اندروید دختر است زیرا شما فقط با یک فندک دقیق شروع به کار می کنید تا راه را به جلو نشان دهید و به شما کمک کند آدمخواران را بیابید ، و همچنین سایر شگفتی های ناخوشایند که در تاریکی در انتظار شما هستند. موجودات و صحنه هایی که در کمین غارهای زیر قرار دارند نه تنها وحشتناک و وحشتناک هستند ، بلکه جوایز غنی نیز هستند.
فراتر از گنجینه بازی آب و آتش در معبد جنگل آنلاین و تخته های مدار (که برای ساخت مولوتف و بمب استفاده می شود) ، شما همچنین می توانید سلاح های مخفی پیدا کنید که باعث کاهش دشمنان می شود ، چه در زیر زمین و چه در سطح زمین کار ساده تری است. یک بار داشتم غار تاریکی را زیر و رو می کردم.
من از بازی آب و آتش در معبد جنگل استفاده کردم تا نگاهی به اطراف بیندازم و ناگهان صورت از بین رفته جسدی را دیدم که به آرامی در فضای کنارم تاب می خورد ، طنابی به کمر او بود. این لحظه ای روی خط نبود ، اما در عوض لحظه ای را پیدا کردم که از طریق بازی با سیستم کار کردم. این نوعی تجربه است که در طول کارزار بارها و بارها ظاهر می شود.
شاید بالاترین تمجیدی که می توانم از بازی آب و آتش در معبد جنگل آنلاین آنلاین داشته باشم این است که جعبه چقدر طبیعی با هم گره خورده است. بسیاری از بازی های قصه گویی ظهور یافته اغلب دارای یک تازگی هستند که استقبال آن را تا پایان بیش از حد می کند. این اغلب موفق به ایجاد وحشت می شود زیرا A.I. از نظر قانونی غیرقابل پیش بینی است.
بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk