بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی فرار از جنگل ترسناک زامبی اندروید کامپیوتر  

بازی فرار از جنگل ترسناک زامبی اندروید کامپیوتر شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.1  (تعداد 20)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی فرار از جنگل ترسناک زامبی اندروید کامپیوتر این باعث می شود بازی انلاین فرار از جنگل ترسناک ایفون پیشرفت احساس به دست آوردن، چیزی که من واقعا باید برای به انجام رساندن آن تلاش کنم، و این باعث می شود تا در مورد اینکه کدام مهارت را انتخاب کنم، مهم احساس شود. هر بار که یک امتیاز برای صرف کردن داشتم، واقعاً باید در نظر می گرفتم که در چند ساعت گذشته چه چیزی بیشترین کمک را به من می کرد. و بیشتر مهارت ها به اندازه کافی متمایز و مفید هستند تا روش برخورد من در مبارزه و پارکور را تغییر دهند.
هر دشمنی که می‌کشم و از

بازی فرار از جنگل ترسناک

اندروید که بالا می‌روم، قطره‌ای از مبارزات و XP پارکور به بانک من می‌فرستد، و تنها زمانی که این استعدادها را ارتقا دادم، یک امتیاز به من داده می‌شود تا یک حرکت جدید از دو درخت مهارت را باز کنم. من مکرراً برای پرش‌هایم از دست می‌دهم، قبل از پریدن در لبه‌های هر ساختمان تردید می‌کنم، اغلب استقامت بالا رفتن را تمام می‌کنم، و با سلاح‌های بی‌اثر مانند پاهای میز و چوب‌های بیسبال به زامبی‌ها ضربه می‌زنم. پیشرفت کند است
برای له کردن مغز یک دشمن بازی فرار از جنگل ترسناک انلاین افتاده و حتی حرکتی که به من اجازه می‌دهد مستقیماً با یک یارو برخورد کنم، او را از پشت بام بکوبم، و بدنش را تا روی زمین سوار کنم و جمجمه‌اش را به سنگفرش بکوبم، وجود دارد. . می دانم، این یک ضربه نیست، اما هنوز هم یک پایان دهنده عالی (و خنده دار) و یک روش شیک برای پایین آمدن به سطح خیابان است.
لازم نیست همه را تا سر حد مرگ بازی فرار از جنگل ترسناک اندروید بزنید: یک منبع ثابت از سلاح های تیز، زنگ زده و سیخ دار برای جمع آوری همراه با کمان و پرتاب چاقو برای حملات دور، و مواد منفجره مانند مین و نارنجک وجود دارد. من خیلی به تبر دو دستی براقم به نام وابسته شدم، نه فقط به این دلیل که می توانست دست ها و پاها را جدا کند.
او در حالی سر می‌زند که در شرایطی که وضعیت جسمانی بازی فرار از جنگل ترسناک اندروید داشتم، پاداش بازسازی استقامت و پاداش آسیب را به من می‌داد، اما چون سه سوکت داشت، با مدهای اسلحه‌ای با قابلیت ساخت و ساز پر کردم که آسیب‌های الکتریکی و سمی می‌زدند، و ضربه‌های مهم را به ضربات بسیار وحشتناک و مؤثر تبدیل می‌کردند. . من آنقدر از آن خوشم آمد و مود سومی را نصب کردم که دوام آن را افزایش داد.
بازی آنلاین زامبی فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
بازی-تفنگی  بازی-ماشین  بازی-جواهرات-همرنگ  بازی-بیلیارد-آنلاین  بازی-میوه-های همرنگ
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk