بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی تمیز کاری جدید دخترانه آنلاین  

بازی تمیز کاری جدید دخترانه آنلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 2.63  (تعداد 22)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی تمیز کاری جدید دخترانه آنلاین شما می توانید بازی آنلاین تمیز کاری جدید دخترانه مرحله ای به تمام انواع مشکلات بپردازید بسته به اینکه چه کاری را در طراحی و اقدامات خود انجام می دهید. شما می توانید بازی را با یک خانواده از پیش تولید شده شروع کنید یا خودتان را با استفاده از تعدادی از مدل های مختلف بسازید، بیشتر آنها دائما در وب سایت ساخته می شوند. علاوه بر این، شما در نهایت می خواهید اندازه بیرونی خود را گسترش دهید، زیرا یک مرد بزرگتر است.
این پنج ویژگی شخصیتی

بازی تمیز کاری

جدید (شسته و رفته، خروجی، فعال، بازیگوش و زیبا) است که به تعیین شخصیت و سازگاری با دیگران کمک می کند. همچنین دارای شش مهارت یادگیرنده (پخت و پز، مکانیکی، کریسمس، بدن، منطق و خلاقیت) است که نه تنها بر روشی که با فرد خود ارتباط برقرار می کند.
 ده مسیر شغلی موجود در جعبه موجود است هر کدام بازی تمیز کاری جدید بهتر است با آموزش در یک ترکیب خاص از شش مهارت ارائه شود. هنگامی که یک کار را در روزنامه یا آنلاین از طریق یک کامپیوتر پیدا می کنید، در یک روز خاص، یک کارپول را انتخاب می کنید. گرفتن شغل توصیه می شود.
یکی از مهم ترین کارهایی که در این کار انجام دادن این بازی تمیز کاری جدید است که خرید وسایل یا لوازم خانگی یا مبلمان برای داخل خانه، یا دیوارها، پنجره ها یا حتی یک داستان دیگر برای خارج از خانه. به عنوان مثال، یک آینه جدید به شما اجازه می دهد تا جذابیت خود را افزایش دهید، و اجاق به آنها کمک خواهد کرد که غذاهای رضایت بخش بیشتری بخورند.
هر محصولی که برای خانه تان خریداری شده است توضیحات بازی تمیز کاری دخترانه خود را دارد بسیاری از اینها بسیار خنده دار هستند و ارزش تلاش برای مرور آنها را فقط برای خواندن بعضی از نکات بهتر. انواع مختلفی از محصولات برای انتخاب وجود دارد، و قصد دارد به طور مداوم کالاهای خانگی خانگی را برای دانلود آماده کند.
  
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk