بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
 
   

  بازی غواصی در دریا در اقیانوس زیر آنلاین  

بازی غواصی در دریا در اقیانوس زیر آنلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.84  (تعداد 19)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی غواصی در دریا در اقیانوس زیر آنلاین برخی از زمینه های بازی آنلاین غواصی در دریا و بازی غواصی در اقیانوس زیر آنلاین ظهور از اظهارات آرامگاه مناطق باز توپی است که سرشار از منابع، ماموریت های جانبی ها و معابر مخفی هستند. من چهار ساعت در یک روستای کوهستانی از راه دور رفتم، در هر غار جستجو و صعود هر صخره، امیدوار بودم ارتقاء بعدی را پیدا کنم. اینجا پرکننده نیست این بیشتر از یک ساختار آبشار است که در آن هر اقدام به فرصت های بیشتر منجر می شود و به همین ترتیب.
همانند سلف خود، ظهور شما را به یک دنیای گسترده از سربازان

بازی غواصی در دریا

در اقیانوس دشمن حمل می کند. با این حال، این یک گودال ماسهبازی نیست - مناطق بعدی توسط مهارتها باز میشوند. عناصر جدید مناطق جدیدی را در دره باز می کنند، اما شما همچنین می توانید مناطق زودتر از قبل کشف کنید. بازگشت به محیط های قدیمی
عقب راندن در مناطق قدیمی نیز ارزشمند است. این بازی غواصی در دریا نشان می دهد که از زمان آخرین ظهور لارا بهبود یافته است. همچنین حس مالکیت محیط زیست وجود دارد - در نهایت، بازی غواصی در اقیانوس می دانستم دقیقا همان جایی که این غار بود که من نمی توانستم بدون فلش طناب وارد شوم. با سفر به سرعت به نزدیکترین آتش سوزی.
در بهره از ساختمان لارا برای سبک بازی خود را منحصر به فرد، ظهور توم ریدر شامل سه درخت مهارت: شکار، مبارزه بازی غواصی در دریا در اقیانوس و زنده ماندن. هر کدام به شیوه های مختلف به مناطق مربوطه کمک می کند، و جنبه های خاصی از بازی را به چالش کشیدن یا پاداش بیشتر تبدیل می کند. به عنوان مثال، لارا اجازه می دهد تا به طور خودکار دو پرتاب را انجام دهد.
همچنین گورهای واقعی بیشتری نسبت به سال 2013 در راه اندازی مجدد بازی غواصی در دریا آنلاین وجود دارد. این حوادث اختیاری هم برای پاداش و هم برای پازل های روب گلدبرگ ارزشمند هستند. شما در حال تغییر سطح آب، تکل و موانع یخی در حالی که شما در حال کار سخت برای بهبود نوردی، شکار و مهارت های مبارزه با لارا است.
بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk