بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی ماهی خوار برای کامپیوتر گوشت خوار  

بازی ماهی خوار برای کامپیوتر گوشت خوار شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.70  (تعداد 51)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی ماهی خوار برای کامپیوتر گوشت خوار اگر شما بازی ماهی خوار برای کامپیوتر ماهی گوشت خوار ماهیگیری را بازی کردید، گیم پلی اساسا همانند این است، بنابراین شما فورا با آن آشنا هستید. پریدن آبجو به اقیانوس ها، جلوگیری از ماهی ها با چرخش دستگاه و رفتن به همان اندازه عمیق که می توانید انجام دهید. شما ماهی را گرفتید یا به حد عمق سلاح که شما انتخاب می کردید رسیدید، جذابیت به سوی سلاح شما تبدیل می شود.
 همانطور که می توانید به عنوان بسیاری از ماهی ها را بکشید، این کتاب

بازی ماهی خوار

برای کامپیوتر را می توانید بچرخانید، که برای خرید خانه لازم است و مراحل را نیز باز کنید. چرا این برنامه همیشه در حال مقایسه است، ماهیگیری است چرا که شما می توانید اولین بار که شما آن را بازی می کنید که پس از مرحله ایجاد شده است بگویید. اگر چه آنها یک اسلحه مشابه دارند، توسعه دهندگان کار بهتر انجام دادند، به گرافیک می آیند.
محیط و شخصیت ها به خوبی طراحی شده اند. آنها رنگ های پر جنب و جوش دارند و حرکت بازی ماهی خوار برای کامپیوتر آنها صاف است. انیمیشن زمانی که تبدیل می شود. چه چیز خوبی در مورد این رایگان است یک برنامه پرداخت شده است، بنابراین اگر شما به دنبال یک جایگزین رایگان هستید، این گزینه خوبی است. آن را با مراحل مختلف و یا جهان، که شما را به دنبال به جلو در خانه می آید.
 گرافیک نیز درمان چشم است. این پاسخگو است به این معنی است که شما دستگاه خود بازی ماهی خوار برای کامپیوتر را به سمت مسیری که میخواهید آن را شیب دهید. همانطور که ذکر شد، این محدودیت در عمق است که آنها می توانند برسند. وقتی شروع می کنید، ابتدا پایه ای ترین قوانین را می گیرید.
مشکل این است که آن را به عقب راندن امتیاز بازی ماهی خوار. شما ممکن است قبل از اینکه بتوانید ارتقاء دهید چندین بار بازی کنید. خریدی که می تواند روند را سریعتر کند اما این به معنای صرف پول واقعی است. توجه داشته باشید که خرید آن لازم نیست و شما ممکن است هزینه های واقعی پول را ادامه دهید.
بازی آنلاین جنگی فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk