بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی خدای جنگ برای کامپیوتر کم حجم god of war  

بازی خدای جنگ برای کامپیوتر کم حجم god of war شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 2.97  (تعداد 37)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی خدای جنگ برای کامپیوتر کم حجم god of war اگر اولین بازی را بازی کردید، بازی انلاین god of war خدای جنگ برای کامپیوتر کم حجم باید احساس آشنایی داشته باشید. در واقع، بسیاری از گیم پلی بازی بدون تغییر است. به بیان ساده، با برخی از مکانیک های اضافی بیشتر به همین شکل است. کریتوس می‌تواند راه برود، بدود، بپرد، دوبار بپرد، بلاک کند، اشیا را بگیرد، طفره برود و از توانایی‌های جادویی استفاده کند. شما با که شبیه بازی قبلی هستند شروع می کنید به جز.
می توانید از آنها برای تاب خوردن

بازی خدای جنگ برای کامپیوتر کم حجم

از اشیاء و بازی god of war استفاده کنید. در حین پیشرفت، سلاح‌ها و توانایی‌های بیشتری به دست خواهید آورد و می‌توانید گوی‌های قرمز را برای تقویت آنها و قدرتمندتر شدن خرج کنید. قرمز، سبز، آبی و من را می توان در صندوقچه ها، با شکستن وسایل و کشتن دشمنان پیدا کرد. سلامتی را دوباره پر کنید، گوی های آبی جادو را دوباره پر می کنند، و من پانچ شما را از متر تیتان پر می کنم.
او شبیه مشت کنش خدایان از جهان است. همانطور که شما دشمنان بازی خدای جنگ برای کامپیوتر کم حجم را سلاخی می کنید، یک متر پر می شود، اما برخلاف Rage of the Gods، می توانید Rage of the Titans را در هر مکانی فعال و غیرفعال کنید. فعال کردن اکشن میزان آسیبی که وارد می‌کنید را افزایش می‌دهد و میزان آسیب را کاهش می‌دهد.
God of War II سیستم دوربین را از سطح اول حفظ کرده و در بیشتر موارد بازی خدای جنگ برای کامپیوتر کم حجم واقعاً خوب کار می کند. همانطور که در محیط ها حرکت می کنید، خود را در نقاط خاصی قرار می دهید و نمی توانید آن را به صورت دستی جابجا کنید. زاویه ها می توانند قضاوت در مورد درک عمق را دشوار کنند، اما در مجموع، دوربین را کمتر از دوربین جهان مشکل ساز می دانم.
اگرچه، این ممکن است فقط به این دلیل باشد که من در این مرحله بازی خدای جنگ برای کامپیوتر کم حجم به آن عادت کرده ام. رویدادهای زمان سریع نیز برمی گردند. شما باید آنها را در طول برخوردهای خاص انجام دهید و سربازان را به روش های خاص اعدام کنید. مانند سطح، آنها نسبتاً خوب اجرا می شوند، اما عدم موفقیت در برخی می تواند منجر به مرگ شود که می تواند آزار دهنده باشد. می دانید چه چیز دیگری برای من آزار دهنده است؟ مکان های مختلف فرمان های خاص. در طول یک رویداد زمانی سریع، یک فرمان استاندارد فشار دادن دکمه در مرکز صفحه ظاهر می شود.
بازی آنلاین جنگی فلش, بازی آنلاین شمشیر زنی فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk