بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی ماهی کوچولو انلاین اندروید کامپیوتر  

بازی ماهی کوچولو انلاین اندروید کامپیوتر شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.08  (تعداد 34)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی ماهی کوچولو انلاین اندروید کامپیوتر به او بگوئید بازی انلاین ماهی کوچولو آیفون هرگز كتاب را بر اساس جلد آن قضاوت نكنید و این چیزی است كه مطمئناً می تواند در مورد بازیهای رومیزی نیز صدق كند. اگر هی دیدید ، این ماهی من است! در حین گردش در فروشگاه محلی خود ، احتمالاً بلافاصله از آن عبور می کنید با این فرض که پنگوئن های کارتونی به سبک عصر یخبندان به معنای یک بازی برای کودکان است.
مطمئناً واقعیتی که

بازی ماهی کوچولو

انلاین در اینجا به آن اشاره می کنیم ، بدان معناست که باید چیز دیگری در این زمینه وجود داشته باشد و قطعاً وجود دارد زیرا ، این یک پسر بچه خردسال برای بازیکنان پیر و جوان است. این تخته از شش ضلعی یخی کوچک ساخته شده است که حیوانات روی آن قرار دارند و شما می توانید به عنوان یک آواتار پنگوئن جذاب بازی کنید. شما در امتداد یخ در یک خط مستقیم سر می خورد ، ماهی را روی آخرین شش ضلعی که قبل از متوقف شدن روی آن بلغزانند ، بالا می برد.
این سوراخی در صفحه بازی ماهی کوچولو انلاین ایجاد می کند که اگر می خواهید تاکتیک بزنید ، می توانید برای جلوگیری از مخالفان خود مانند برخی از قلاده های حیوانات خانگی گل یخ زده یخ زده و غمگین. به همین ترتیب ، برای کتابی که یک کارتون زیبا روی جعبه دارد ، واقعاً بسیار بریده بریده است - پس از همه ، چندین بازیکن می توانند با شخص دیگری دست و پنجه نرم کنند.
همچنین باید فکر کنید که مسیرهای فرار بازی ماهی کوچولو اندروید را نیز مسدود کرده اید. اگرچه دقیقاً نمی خواهیم بگوییم که شما نسبت به انتخاب "عذاب" می کشید ، اما قبل از هر حرکت هنوز یک تفکر و برنامه ریزی وجود دارد. همانطور که مرحله وارد مراحل پایانی می شود ، انتخاب راه درست مهم است و شما را به قطب شمال می فرستند تا با یک مرگ غمگین و تنها بمیرید.
بعضی اوقات ممکن است پیوندهایی به خرده فروشان بازی ماهی کوچولو انلاین داشته باشیم که در صورت خرید ممکن است از آنها کارمزد دریافت کنیم. پیوندهای وابسته تأثیری در پوشش تحریریه ندارند و فقط هنگام پوشش دادن محصولات مرتبط استفاده می شوند.
بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
بازی-تفنگی  بازی-ماشین  بازی-جواهرات-همرنگ  بازی-بیلیارد-آنلاین  بازی-میوه-های همرنگ
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk