بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی پرتابی جدید آنلاین اندروید قهرمان  

بازی پرتابی جدید آنلاین اندروید قهرمان شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.95  (تعداد 48)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی پرتابی جدید آنلاین اندروید قهرمان برای رسیدن بازی آنلاین پرتابی جدید اندروید قهرمان به این مناطق شما می توانید راه خود را در سراسر کاشی های مختلف و با دشمنان مختلف روبرو می شوند - ناگزیر این بازی ها به عنوان پیشرفت بازی دشوار است. از هر یک از ماموریت های موفقیت آمیز، سکه ها، سنگ های قیمتی و غیره را می برید. عنصر گیم پلی اصلی در توانایی شما برای بالا بردن اعضای تیم پرنده شماست - به قیمت. شما می توانید پرندگان مختلف تخم مرغ دشمنان قطره و یا شما می توانید.
همانطور که در

بازی پرتابی جدید

آنلاین باز می گردید و می توانید از تیم خود برای بررسی مناطق خاص استفاده کنید. این ها معمولا قبل از ارائه چندین جنگ اضافی، نوعی سکه / پاداش را از بین می برند. تکامل پرندگان عصبانی موفق می شود تا شما را برای چند سطح اول به شما متقاعد کند و باعث می شود که شما فکر می کنید خیلی خوب عمل می کنید. سپس آشکار شد که شما نیاز به ارتقاء اتومبیل خود دارید.
هر دوی شما در نهایت می تواند یا فروخته بازی پرتابی جدید آنلاین شود یا شما می توانید آنها را به یکی از اجسام پرنده خود مانند یک نسخه پر از ادغام کنید. علاوه بر اشکال استاندارد، مسابقات عرصه ای نیز برای شرکت در آن وجود دارد. در اینجا شما در برابر یک بازیکن دیگر در گیم پلی ناهمزمان سر به سر دارید.
هدف اینجا این است که پیاز را از طرف بازی پرتابی جدید آنلاین مقابل نگه دارد. شما همچنین می توانید در طول نقشه های خاصی با قرض گرفتن یک همراه از یک بازیکن دیگر ازدواج کنید، هر چند من هنوز کاملا مطمئن نیستم که نقطه این جنبه در کنار ارتقاء دوستی در بازی چیست.
هر ارتقاء هزینه بازی پرتابی جدید سکه است، بنابراین شما نیاز به یک تن از آنها را به هر کجا، اما شما فقط از طریق برنده شدن و یا پول نقد به دست آوردن کتاب. مطمئنا شما نمیتوانید آنها را برنده شوید اگر شما در سطح کافی برای انجام این کار نیستید و فقط می توانید مکان های را چند بار در روز استفاده کنید.
بازی آنلاین فیزیک فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk