بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
 
   

  بازی پرتابی اندروید کامپیوتر لی لی حیوانات بازی آنلاین آیفون  

بازی پرتابی اندروید کامپیوتر لی لی حیوانات بازی آنلاین آیفون شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.3  (تعداد 10)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی پرتابی اندروید کامپیوتر لی لی حیوانات بازی آنلاین آیفون از سری و آن را بسیار سرگرم کننده به بازیکنان بازی پرتابی اندروید بازی آنلاین که عمدتا نوجوانان می باشد. هستند بسیاری از حیوانات هاپ قطعات وجود دارد و می توان آن را به راحتی بازی آنلاین.
موبایل و دسکتاپ پریدن به نام بسیار زیبا و سرگرم کننده را به بازی. وظیفه شما این است برای به دست آوردن حیوانات خود را تا با جمع آوری میوه ها و. استفاده از فلش به کنترل. خوش بگذره!
عاشق این، آن را ساده و سرگرم کننده و اعتیاد آور است. من واقعا فقط در مورد جمع آوری دلیل بازی این است که در واقع واقعا پس از آموزش سخت مراقبت. من فکر می کنم با اضافه کردن پاداش چنین به عنوان راهی برای پیشرفت از ترک کردن با استفاده از طلا به من نگه داشتن بازی بعد از جمع آوری تمام. من به روز شده و در حال حاضر من تنها

بازی پرتابی اندروید کامپیوتر

از دست رفته حدود دو، پس از آن طلا اساسا بی فایده است! پس بیا تا با راه های بیشتری برای استفاده از آنها مانند یک راه را انتخاب کنید تا حق ترک کردن قبل از شما سقوط آب است. و یا مورد اضافی است که می تواند بازی را بالا ببرد. مانند دیدن که در آن شما مانع هستند، و یا کم کردن سرعت قطعه. و غیره چیزهایی مثل این را به من نگه داشتن بازی بعد از جمع آوری تمام.
این شایان ستایش با یک نگاه خوب پیکسل تمیز و به اندازه کافی ساده به درک و سرگرم است. آن را خیلی مشکل به کسب امتیاز و سکه و من دوست دارم که هیچ 'نتیجه برای هر حیوان شما به عنوان بازی وجود بازی پرتابی اندروید کامپیوتر لی لی حیوانات بازی آنلاین آیفون دارد اما من بیشتر و / یا مختلف مکانیک درست به مناطق مختلف نشان می دهد. در غیر این صورت، آن را بسیار جامد به عنوان آن است و برخی از ترفند بیشتر می شود بسیار بد است.
من هیجان زده برای دریافت به روز رسانی در شخصیت های جدید بود. حیوانات جدید بسیار زیبا بیش از حد، آن را بهبود واقعی است. تنها چیزی که است، بازی پرتابی اندروید کامپیوتر لی لی حیوانات آیفون این است که وقتی پرش حیوان در پلت فرم زمین و چرخش حرکت خود ادامه خواهد داد و من مجبور به بستن به طور کامل و دوباره امتحان کنید. لطفا این ثابت!
بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk