بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی بن تن قهرمان متحد جدید کهکشانی  

بازی بن تن قهرمان متحد جدید کهکشانی شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 2.5  (تعداد 132)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی بن تن قهرمان متحد جدید کهکشانی یک لحظه بازی جدید بن تن قهرمان متحد کهکشانی اندروید کامپیوتر برای چیدن یک چادر، زمان کافی برای آموزش بازیکن کنترل، فراهم می کند که هیچ شگفتی خاصی را پوشش نمی دهد. چپ استیک استفاده می شود به حرکت در اطراف، و سپس شما می توانید پرش، حمله و تبدیل، که به نوبه خود، یک چرخ دایره ای است که شما می توانید.
سپس، به توانایی های منحصر به فرد هر یک از

بازی بن تن قهرمان متحد

جدید بیگانگان دسترسی پیدا کنید (جعبه ی A را فشار داده و نگه دارید)، اما این انرژی مصرف می کند که می تواند توسط بی رحمانه دشمنان شما منفجر شود. و، از بین بردن آنها، را قدرت می دهد که زمانی که پر است، به شما امکان می دهد تا قدرت نهایی خود را از دست بدهید.
این می تواند یک چالش برای ایجاد یک بازی در اطراف محدودیت مجوز، اما اسکریپت برای صحنه های برش بازی بن تن قهرمان متحد جدید و به طور کلی در بن 10 بسته بندی شده با شخصیت و طنز به اندازه کافی برای آن احساس می کنید که شما در حال پخش این در یک قسمت از نشان می دهد بن ناتوان است و خود را در معرض مشکلات قرار می دهد، گوان به ارمغان می آورد smarts برای کمک در هر وضعیت، و پدر بزرگ مکس اغلب صدای دلیل است.
خائنانی نیز عالی هستند، این که آیا این دلقک وحشتناک است که سرقت شادی مردم با یک فرستنده فرستنده، ملکه خودخواهانه بازی بن تن قهرمان متحد جدید و پرنعمت زنبور عسل که و پدر بزرگ مکس را ربودن و یا سربازان آب و هوایی روباتیک است که طوفان مرگبار را که بن نیاز به آرامش دارد.
پس از آن، شرم آور است که بازی به نظر بسیار نرم است. بیگانگان، که شما به طور پیوسته از طریق داستان پیشرفت بازی بن تن قهرمان متحد می کنید، همه با تفصیل به تفسیر تفسیر شده اند و به طرز چشمگیری با یکدیگر تفاوت دارند، زیرا آنها دشمنان خود را به تسلیم شدن می برند - چه این می شود، انگور وحشی، ماده خاکستری و دیگران.
بازی آنلاین جنگی فلش, بازی آنلاین مبارزه ای رزمی فلش, بازی آنلاین بن تن بن 10 فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk