بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی شیرینی پزی اندروید دخترانه آنلاین السا  

بازی شیرینی پزی اندروید دخترانه آنلاین السا شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.31  (تعداد 61)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی شیرینی پزی اندروید دخترانه آنلاین السا این شروع با بازی آنلاین شیرینی پزی اندروید دخترانه السا یک صدای تند و زننده به رامزی است. سپس یک چهره به چهره، جلسه بین سرآشپز و در رستوران می رود. ناگهان، آشپز در حال حاضر بیکار به معنای واقعی کلمه صدها هزار پیروان توییتر ... و چیزی برای خدمت به آنها نیست. در عوض، او زندگی می کند تا غذاهای خوشمزه را جلب کند. شب و روز او کار می کند، در حالی که خواب ها را می بیند و می بیند که منتقدان مواد غذایی را به تحسین پرشور و هیپربولیک منتقل می کنند.
با تلاش برای برداشتن قطعات ناهموار کار حرفه ای

بازی شیرینی پزی اندروید

دخترانه خود، من موافقت می کنم که با همسایگان سابق خود، به میامی سفر کنند. او همچنین به پیشنهادی اشاره می کند که برای سال ها در حال ساختن یک کامیون و انجام کارهای خود است. راه او خوشبختانه، پس از آن، یکی دیگر از شوهران سابق Inez (ماروین) شرکت اجاره تجهیزات در فلوریدا را اجرا می کند.
درست مثل این است که او در کسب و کار با خودروی تازه رنگ آمیزی شده و یک اجاره جدید بازی شیرینی پزی اندروید دخترانه در زندگی است. یکی از آشپز خط خود، مارتین، پرواز به میامی برای اجرای کامیون با او و برای کمک به او آن را از آنجا رانندگی به L.A. و پرسی، البته، التماس به برچسب همراه با پدر.
این زمانی است که کارل کاسپر می یابد که داشتن یک ماشین است که نه تنها بهترین حرکت ماشین بازی شیرینی پزی اندروید او تا کنون ساخته شده، آن را فقط ممکن است بهترین چیز است که تا به حال به رابطه اش با پسر جوان او اتفاق افتاده است. این چیزی است که 10 سال پیش اتفاق افتاد.
یک دهه بعد، او امیدوار است که به تقویت دیگری بپردازد و او می آموزد که او در حال بازدید بازی شیرینی پزی اندروید از چهره است. و بنابراین او یک منو فوق العاده جدید را آماده می کند - که فورا وتو می کند. ريوا با رضايت مردم، ريوا را مجذوب مي کند، مورد علاقه هايي که سال ها بعد به مردم مي آورد.
بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش, بازی آنلاین رستوران داری فلش, بازی آنلاین مدیریتی فلش, بازی آنلاین آشپزی شیرینی پزی فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk