بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی دامداری برای کامپیوتر و کشاورزی آنلاین  

بازی دامداری برای کامپیوتر و کشاورزی آنلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  social_cloob  
 
  رای  
رای: 3.69  (تعداد 13)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی دامداری برای کامپیوتر و کشاورزی آنلاین علاوه بر شخصیت های اصلی بازی آنلاین دامداری ، بازی تعداد بالایی از NPC را معرفی می کند. آنها در طول آموزش نقش مهمی را ایفا می کنند و سهم آنها در دنیای واقعی محدود است. آنها اهداف را برجسته می کنند و بهترین راه حل ها را پیشنهاد می کنند. گیم پلی مزرعه بزرگ حول جمع آوری و مدیریت طلا می چرخد.
بازیکنان چرخه عادی کاشت

بازی دامداری

برای کامپیوتر ، برداشت و برداشت محصول را دوباره به دانه دنبال می کنند. این امر با حضور حیوانات بیشتر تقویت می شود و این باعث می شود که بازیکنان طرحی را برای نگه داشتن آنها به خوبی اجبار کنند. بدیهی است که همان محصولاتی که کاشته می شوند و برداشت می شوند در خدمت این هدف هستند اما دستگاه چالش های بی نظیری را مطرح می کند.
ذخیره محصول یکی از آنهاست و قرار است ساختمانهای تخصصی بسازید که به نوبه خود قابل ارتقاء هستند. با پیگیری پیشرفت های تکنولوژیکی بازی دامداری برای کامپیوتر ، این ساختمان ها را مؤثرتر ساخته و ظرفیت آنها را با حاشیه زیاد افزایش می دهد. دو منبع اصلی وجود دارد که کیف و سکه برای دستیابی به فناوریهای جدید خرج می شوند.
اولی با رشد مزرعه و تبدیل آن به یک تجارت سودآور تولید می شود. این مسیر واضح برای بازی دامداری برای کامپیوتر است که تصمیم می گیرند صحنه بازی کنند و با وجود وقت گیر بودن ، سرگرم کننده است. از یک طرف ، آنها باید تا زمان آماده شدن برای برداشت ، با هزینه های حاصل از کاشت بذر و مراقبت از خیارها مقابله کنند.
بعدا اینها می توانند به سکه های طلایی تبدیل شوند ، اما گزینه خرید مستقیم بازی دامداری و کشاورزی آن را نیز دارند. کسانی که تصمیم می گیرند با استفاده از پول واقعی اقدام به خرید کنند ، از مزیت خاصی برخوردار هستند و لازم نیست که مدت طولانی منتظر بمانند. این منبع برای ساخت سازه های بیشتر ارزشمند است و خریداران ماشین واقعی نیز از زمان ساخت سریع بهره می برند. ایده این مکانیک این است که به اعضای خود اجازه دهیم تا ضمن تامین مالی ماشین ، به صورت رایگان بازی کنند.
بازی آنلاین مزرعه داری جدید فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk