بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  

اگر در اجرای این بازی به مشکل خوردید به راهنمای زیر مراجعه کنید:

راهنمای جدید 2021 اجرای بازی فلش

   

  بازی آنلاین ساب وی سورف برای کامپیوتر pc فلش  

بازی آنلاین ساب وی سورف برای کامپیوتر pc فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 2.95  (تعداد 72)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین ساب وی سورف برای کامپیوتر pc فلش در حال پیمایشگر مترو به معنی ترس از گرفتن کثیف، آن را به عنوان اتفاق می افتد زمانی که تمرین ورزشی، به خصوص در شهرستانها بزرگ است که در آن همه جابازی ساب وی سورف برای کامپیوتر pc آلودگی وجود ندارد. بازگشت به صفحه نخست او، این ورزشکار خیابان افراطی نمی خواهند به زحمت مادر و سعی خواهد کرد برای شستن لباس های خود را به تنهایی برای اولین بار.
امروز ما به یک استراحت از در حال اجرا و اسکیت بورد را گرفت و تصمیم به شستن تمام لباس کثیف خود را، با این حال او یک مشکل کوچک: او نمی داند که چگونه به حتی شروع به ماشین لباسشویی. گام در و کمک به دوستان ما برای جدا کردن لباس های رنگی خود را از آنهایی که سفید، مواد شوینده قرار داده، لباس خود را بشوید و بعد از آن آنها را خشک در باغ. خوش بگذره! مترو شستن لباس ها یک بازی هیجان انگیز از مهارت های در سایت ما، که چابکی و فراست خود را تست خواهد کرد.
در بازی ساب وی سورف برای کامپیوتر pc این بازی شما باید کمک قهرمان از مترو برای شستن لباس های کثیف. آن را به آسانی نه به عنوان آن برای تلفن های موبایل دلیل این که شما مقدار زیادی از کار و شما باید بسیار سریع باشد. این بازی است که در مقابل ساعت، بنابراین شما نیاز چابکی را به انجام برسانند هدف شما با موفقیت. در بالا سمت راست از روی صفحه نمایش خواهد بود که ماشین حساب، کرونومتر. در این بازی شما نیاز دارید تنها ماوس که با آن شما باید گام به گام وظایف انجام برسانند.
دستورالعمل های دریافت شده از موج سواران مترو چرا که به شما انجام کارهای با سرعت بیشتری دنبال کنید. اگر شما کار خود را انجام دهید نه قبل از زمان است بر شما از دست خواهد داد و بازی را شروع کنم از همان ابتدا.
اگر شما حذف هم خوب شانس برای ورود به بالا از بهترین بازیکنان داشته باشد. در بالای صفحه نمایش دستورالعمل نوشته شده ظاهر می شود. قهرمان ما در نزدیکی شما باشد و به شما خواهند گفت چه باید بکنید. را از بهترین خود را به یکی از بهترین بازیکنان دریافت کنید. در ابتدا شما باید برای جدا کردن سفیده از لباس های رنگی و پس از آن مجبور به در ماشین لباسشویی قرار داده است.
  
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
subway surfer washing clothes بازی آنلاین ساب وی سورف برای کامپیوتر pc فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk