بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی بیلیارد حرفه ای برای اندروید کامپیوتر انلاین  

بازی بیلیارد حرفه ای برای اندروید کامپیوتر انلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.30  (تعداد 63)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی بیلیارد حرفه ای برای اندروید کامپیوتر انلاین در حالی که از بازی بیلیارد حرفه ای انلاین برای اندروید زمان راه اندازی بیلیارد زیادی در پلی استیشن 4 وجود دارد ، این اولین قسط کاملاً مجوز از نسل است. هر مکان از مدار دنیای واقعی از جمله در شفیلد و کاخ الکساندرا در لندن ارائه شده است. ده ها بازیکن از چهره اسکن شده اند ، بنابراین آنها به طور غیرمترقبه شبیه به همتایان مبتنی بر گوشت هستند.
و بازی بسیار زیبا بازی بیلیارد حرفه ای برای اندروید انلاین پخش می شود ، حتی اگر کمی به ویژگی ها و حالت ها توجه کند. عکس ها با استفاده از یک مکانیک راه اندازی سه لایه انجام می شود که یک نمای سربار ، دسته سوم شخص و سپس نمای سینمایی را برای شما فراهم می کند. شما می توانید از مکانیک لرزش روی چوب آنالوگ مناسب استفاده کنید ، و مشکلات بالاتر نیاز به دقت بیشتری نسبت به تنظیمات آسان تر دارند.
شما می توانید چرخش بالا ، چرخش پشت و سمت بازی بیلیارد حرفه ای برای اندروید انلاین استفاده کنید. همچنین می توانید ارتفاع نشانه را تغییر داده و قدرت عکس را تعیین کنید. به نظر می رسد شما کنترل کامل بر روی هر شلیک دارید ، و موقعیت یابی ضعیف یا یک گلدان گمشده همیشه به جای فیزیک غیرواقعی بودن ، به اعدام شخصی شما می رسد.
در حالی که عنوان خوب بازی می کند ، از نظر محتوا بازی بیلیارد حرفه ای برای اندروید کامپیوتر کمی نازک است. حالت حرفه ای شما را می بیند که یک بازیکن مستقر یا یک ستاره در حال انتخاب را انتخاب کنید ، و شما وظیفه دارید که به طور موثر یک فصل کامل را بازی کنید ، یا سعی کنید رتبه خود را ارتقا دهید یا آن را حفظ کنید. جالب نیست.
خارج از آن ، یک حالت سریع بازی بیلیارد حرفه ای برای اندروید وجود دارد که می تواند در چند نفره محلی پخش شود. می توانید با محدود کردن تعداد قرمزهای روی میز به شش عدد یک شمشیر شلیک کنید یا بازی ها را کوتاه کنید ، اما باز هم ، اینها تنها گزینه های واقعی شما هستند.
بازی آنلاین فیزیک فلش, بازی آنلاین بیلیارد فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk