بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی قاتل حرفه ای مود انلاین کامپیوتر اندروید  

بازی قاتل حرفه ای مود انلاین کامپیوتر اندروید شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 5  (تعداد 1)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی قاتل حرفه ای مود انلاین کامپیوتر اندروید علاوه بر این که به بازی انلاین قاتل حرفه ای مود کامپیوتر آیفون تنوع هر مسابقه می‌افزاید، امکان انتخاب از میان گروهی از اپراتورها از لباس‌های نظامی مختلف بین‌المللی است که نشان‌دهنده کلاس‌های بازیکن با مهارت و بارگذاری منحصربه‌فرد است. این مهارت ها فوق العاده موقعیتی هستند و تا حد زیادی متعادل هستند. مونتاژ یک سپر عظیم دارد که بیرون آوردن او را از جلو به طور باورنکردنی سخت می کند، برای مثال، اما فقط یک تپانچه بی مزه برای تخطی.
در همین حال، می تواند تفنگ خود

بازی قاتل حرفه ای مود

اندروید را به یک دامنه زوم بالا مجهز کند که او را از راه دور کشنده می کند اما در راهروهای مرگبار Siege یک مسئولیت است. توانایی‌های 20 اقدام مختلف Siege را می‌توان به همراه یکدیگر و تأثیر مخربی به کار برد. مشکل اینجاست که فقط در صورتی می‌توانید از این مزیت حداکثر استفاده را ببرید که با تیمی از دوستان کار کنید. در تجربه من، رفتن به خواستگاری معمولی شما را با زوجی مواجه می‌کند که از میکروفون خود استفاده نمی‌کنند.
یک کودک فرانسوی وحشیانه و مردی بسیار عصبانی با شکنجه. بازی قاتل حرفه ای مود انلاین هنوز هم می توانید مسابقات مناسبی مانند این داشته باشید، اما راه واقعی برای بازی با همسرانتان است. این در مورد هر بازی با چند نفره یا co-op صادق است. بازی ها با دوستان بیشتر سرگرم کننده هستند. اما ضرورت ارتباط و برنامه‌ریزی در Siege نیاز به افرادی را تشدید می‌کند که هر ثانیه در میکروفون خود فریاد نمی‌زنند.
تضعیف بیشتر این تجربه، یک سری اشتباهات جزئی است. کنتراست بازی قاتل حرفه ای مود اندروید به گونه ای عمل می کند که اغلب نمی توانید اتاق ها را ببینید. حتی کوچکترین تاخیر به این معنی است که می توانید توسط افرادی که متقاعد شده اید نمی توانند شما را ببینند، سرنگون شوید. تراکنش های خرد تا حد زیادی غیر توهین آمیز هستند، اما همچنان مسدود هستند.
شما باید برای باز کردن قفل بازی قاتل حرفه ای مود اندروید اپراتورها شهرت کسب کنید، که شما را در یک نقطه ضعف تاکتیکی از حالت خاموش قرار می دهد. آتش دوستانه وجود دارد و آنها احمق هستند. 11 نقشه در برخی از مکان های جالب وجود دارد، اما آنها به سرعت خسته می شوند. و تمایز کافی بین حالت ها وجود ندارد. در چنین بازی کوچک و متمرکزی، فشار مضاعفی بر هر جزییات وارد می کند تا حفظ شود. محاصره گهگاه با مشکل مواجه می شود.
بازی آنلاین جنگی فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

مهمان_Sajjad
25 Nov 2023, 01:30
vless://f3ba3fe4-cfd3-49f7-a436-5be6abac1afd@canva.com:2096?mode=gun&securi ty=tls&encryption=none&alpn=http/1.1,h2&type=grpc&serviceName=Telegram:@VPN HUB69,Telegram:@VPNHUB69,Telegram:@VPNHUB69,Telegram:@VPNHUB69,Telegram:@VP NHUB69,Telegram:@VPNHUB69,Telegram:@VPNHUB69,Telegram:@VPNHUB69,چنل سازنده:@VPNHUB69&sni=mcii.elfzx.me#%E2%99%95MCI%7C%40VPNHUB69  
گزارش تخلف

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk