بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی بیلیارد آنلاین دونفره اندروید کامپیوتر 9 توپ  

بازی بیلیارد آنلاین دونفره اندروید کامپیوتر 9 توپ شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.27  (تعداد 11)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی بیلیارد آنلاین دونفره اندروید کامپیوتر 9 توپ به همه اینها تصاویر واضح بازی آنلاین بیلیارد دونفره کامپیوتر آیفون 9 توپ ناین بال و و یک موسیقی متن واقعاً دوست‌داشتنی از آهنگ‌های محیطی خنک را اضافه کنید و این یک بسته عالی است. شما همچنین تعداد زیادی توپ، عکس برگردان میز و نشانه برای باز کردن قفل برای اهداف شخصی سازی دارید که چین و چروک اضافی را به این بازی کاملاً برجسته اضافه می کند. اما یک مگس در پماد است و شاید کمی بیشتر از آنچه باید ما را عصبانی کرده است.
من چند تروفی

بازی بیلیارد آنلاین دونفره

اندروید اشکال داشتم که برای رفع آنها نیاز به یک پچ داشت. ابزارهایی را برای رسیدن به دورهای خاصی از تورنمنت اصلی به دست آورید، اما برخی از این ابزارها حتی اگر به وضوح شرایط را رعایت کرده باشید، ثبت نام نمی کنند. خوب، در آن حیاط جلو کاملاً لعنتی است. این یک چیز است و جایزه بازی در سانفرانسیسکو و شما در سوئد هستید، اما چیز دیگری است.
زمانی که در حال دریافت ابزاری برای رسیدن به سطح 50 بازیکن بازی بیلیارد آنلاین دونفره کامپیوتر هستید، زمانی که در حال حاضر در سطح 4 هستید و به تازگی این مزخرفات را به راه انداخته اید زیرا کاری که در واقع انجام داده اید این است که در اسنوکر 100 استراحت کنید. یا این واقعیت که من برای رسیدن به 9 و 12 دقیقه در حالت استقامت چیزهایی به دست آوردم (جایی که هر چند ثانیه یک توپ اضافه می شود و بنابراین باید قبل از اینکه 24 مورد روی میز وجود داشته باشد و حالت تمام شود آن را پاک کنید - در واقع فوق العاده است. ) اما من 3 و 6 دقیقه آن ها را ندارم.
جدای از آن مزاحم سایز متوسط، این یک توپ کوزه گر بازی بیلیارد آنلاین دونفره اندروید بسیار خوب است. این بازی به غیر از اسنوکر و یکسری انواع عجیب و غریب در استخر، هیچ کار دیگری انجام نمی دهد، اما اگر به دنبال یک بازی استخری قوی و با ارائه خوب هستید، نیازی به انجام این کار نیست. این یک سیم کارت است) سپس کار بسیار خوبی انجام می دهد.
چند حالت مبتنی بر امتیاز و تنوع بازی بیلیارد آنلاین دونفره اندروید خوبی نیز ارائه می دهد. ما همچنین از دیدن جهان پرتاب شده در آنجا شگفت زده شدیم. شما هنوز نشانگر هدف گیری توپ سفید را دریافت نمی کنید، که این موضوع را کمی سخت تر می کند، اما ما از آن لذت بردیم. به غیر از این، چه چیز دیگری می توانید در مورد گیم پلی اصلی بگویید؟ نرم است، فیزیک درست است و کنترل ها مناسب هستند.
بازی آنلاین فیزیک فلش, بازی آنلاین بیلیارد فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk