بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
 
   

  بازی کتک زدن آدمک عروسک ترول اندروید  

بازی کتک زدن آدمک عروسک ترول اندروید شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.88  (تعداد 53)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی کتک زدن آدمک عروسک ترول اندروید استفاده هوشمندانه بازی آنلاین کتک زدن آدمک عروسک از این مکانیک های اصلی منجر به برخوردهای رضایت بخش می شود. ده‌ها نفر یا دشمنان اغلب روی صفحه نمایش جاری می شوند و اگر قصد دارید جمعیت را در معرض خطر قرار دهید ، باید با دقت حمله کنید. دکمه های مشبک حملات آرواره را به شما ارائه می دهند ، اما اگر مانورهای دفاعی خود را نادیده بگیرید ، دور نخواهید شد.
با ضربه زدن به زمین درست به عنوان دشمن

بازی کتک زدن آدمک

عروسک ، از صدمه دوری می کنید و پاداش درخشانی کسب می کنید. این باعث می شود شما برای چند ثانیه دو برابر قوی شوید. تسلط بر گلایه حتی سخت ترین کارفرمایان را تغییر می دهد اما برای پایین آمدن زمان تمرین لازم است. متأسفانه ، تشخیص برخورد دقیق گاهی اوقات به معنای ضربه زدن است.
 همچنین ، شما فقط با بازی کتک زدن آدمک عروسک جوجه اردک جایزه می گیرید. اگر از راه دور پرش کنید یا پرش کنید ، بدون تقویت قدرت موقتی انگیزه کمتری وجود دارد. اجتناب و ریتم مبارزات توسط قدرتهایی که هنگام بازی باز می کنید تقویت می شود. آهنگ های به نام ، اینها توانایی های منفعل و ویژه ای را به مجموعه شما اضافه می کنند.
 اگر خیلی سریع می میرید ، ممکن است بخواهید شخصیت بازی کتک زدن آدمک عروسک را با سلامتی تقویت کنید ، یا می توانید هنگام حرکت پی در پی پاداشهایی به آن اضافه کنید. کاربران فوق العاده فقط تخصصی هستند. اژدها با شعله ور کردن صفحه نمایش ، یک تن خسارت وارد می کند اما نوار جادویی شما را تخلیه می کند ، در حالی که پانچ یک اینچی به اندازه سلامتی کم نمی کند.
همانطور که برای ترکیب کردن و مطابقت با توانایی های مناسب برای سبک بازی کتک زدن آدمک اندروید خود جایزه دارد ، جنبه تراز کردن این ماجرا را پایین می آورد. آهنگ های اضافی را می توان در فروشگاه ها خریداری کرد یا از دشمنان شکست خورده جمع آوری کرد و توانایی شما نیز قدرت بیشتری دارد. اما باز کردن پتانسیل کامل این مواقع ، سنگ زنی خسته کننده ای را طلب می کند.
بازی آنلاین فیزیک فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk