بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی کتک زدن عروسک 2 اندروید کامپیوتر انلاین  

بازی کتک زدن عروسک 2 اندروید کامپیوتر انلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.62  (تعداد 148)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی کتک زدن عروسک 2 اندروید کامپیوتر انلاین جدید به طرز بازی انلاین کتک زدن عروسک 2 آیفون چشمگیری تغییر می دهد که چگونه یک شخصیت بازی می شود هنگامی که V-سنج آنها پر است ، و چگونه شما باید در مقابل شخصیت های دیگر نیز بازی کنید. این دقیقاً همان چیزی است که برای اینکه احساس نبرد مجدداً بدون انجام تعمیرات اساسی صورت گیرد ، احساس تازه می کند. در هر مسیر تعدادی از لمس های دلتنگی واقعاً دلپذیر وجود دارد.
یک پیشرفت بسیار مهم

بازی کتک زدن عروسک

اندروید اما نادیده گرفته شده در حالت آموزش پنهان شده است ، که اکنون به شما امکان می دهد داده های فریم هر حرکت را مشاهده کنید. این حتی به صورت مختصات رنگی به شما اطلاع می دهد که فرد پس از حمله در چه مزیتی یا ضرر قرار دارد. در یادگیری دشمن جدید یا یادگیری با رئیس که مشکل برای شما ایجاد می کند ، فوق العاده است.
تیم بازی کتک زدن عروسک 2 اندروید چندان مهیج نیست ، اما با کمک تیم های حداکثر پنج بازیکن مقابل یکدیگر در یک سری مسابقات یک به یک ، بازی را برای یک جمع پشتیبانی می کند. شما می توانید تعدادی از قوانین ، از جمله میزان سلامتی را که در بازی بعدی به بازیکن برنده بازیابی می شود ، اعمال کنید و اینکه با حذف همه بازیکنان مخالف یا پیروزی در یک سری مسابقات "بهترین" ، برنده شوید.
مابقی حالت ها خدمات در حال انجام بازی کتک زدن عروسک 2 اندروید انلاین هستند که پس از راه اندازی شروع می شوند. یک نبرد اضافی وجود دارد که به شما امکان می دهد از پول خود برای خرید در یک چالش محدود محدود استفاده کنید و در آنجا می توانید پاداش هایی مانند تجربه ، پول و لباس های منحصر به فرد کسب کنید. و چالش های ویژه که عناوین بی نظیری را به عنوان پاداش ارائه می دهد.
تکمیل یک مسیر یک اثر هنری جالب بازی کتک زدن عروسک را باز می کند که خلاصه آنچه را که در آن بازی برای شما رخ داده است. از آنجا که هر پسر برای هر خانه یک هنر متفاوت دارد ، انگیزه خوبی برای گذر از بازی های مختلف با چندین کتاب است.
بازی آنلاین مبارزه ای رزمی فلش, بازی آنلاین فیزیک فلش, بازی آنلاین شمشیر زنی فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk