بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی love pins اندروید عاشق سنجاق آنلاین  

بازی love pins اندروید عاشق سنجاق آنلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  social_cloob  
 
  رای  
رای: 3.78  (تعداد 23)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی love pins اندروید عاشق سنجاق آنلاین فریبنده ساده بازی عاشق سنجاق love pins آیفون در حالی که ارائه یک چالش مغتنم مغز است. این توصیف، یک بازی منطقی است که به شما امکان می دهد قطعات را بچرخانید تا اشکال در اندازه های مختلف ایجاد کنید. هر پازل به شما می گوید که چه تعداد ابزار برای ساختن و چه تعداد قطعه را می توان برای هر یک از آنها متصل کرد. الگوهای رایگان هستند اگرچه می توانید از طریق تبلیغات خرید داخل برنامه ، یک فنجان قهوه را از طریق برنامه نویس خریداری کنید.
قسم می خورم ،

بازی love pins

اندروید گاهی اوقات معما غیرممکن به نظر می رسد ، و سپس ناگهان فقط جمع می شود. اگر می خواهید مهارت های منطق را به آزمون اختصاص دهید ، این یک بازی است که باید از آن خارج شوید. دو حالت وجود دارد ، حالت اول برای افرادی است که استرس و چالش را می خواهند. آن را روشن کنید! یک مسابقه اعتیاد آور مبتنی بر فیزیک است.
به لجبازی ، یک بازی خلق و خیز و مبتنی بر چشم انداز بازی love pins اندروید که بازی آسان است ، تسلط بر چالش برانگیز است و به شما امکان می دهد تا خانه و ایجاد کاربر دیگری ایجاد کنید ، لعنت خواهد کرد. هدف شما این است که مکعب را به همان اندازه سریع و کارآمد که نشانگر قرمز است برساند.
بیش از 100 داستان رسمی وجود دارد که شما را برای تکان دادن بازی love pins اندروید حرکت به مکعب در اطراف جعبه نیاز دارید. وقتی بین دو مسیر تقاطع کردید ، می توانید جهت یک مسیر متفاوت را به طور کامل تغییر دهید. این در مینیمالیسم شکوه و آسان است که چند ساعت به داخل آن فرو رود.
با رسیدن به سطح بیش از 200 سطح ، بازی love pins آنلاین چیزهایی به تدریج چالش برانگیز تر و خلاق تر می شوند ، ستاره هایی که برای تکمیل سطح ، اتمام در محدودیت زمانی و حداقل به حداقل رساندن تعداد شکل های مورد استفاده برای حل ، اهدا می شوند. در نسخه رایگان ، با کسب ستاره می توانید سطوح آینده را باز کنید. فقط می توانید نکات را حذف کرده و اضافه کنید.
بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk