بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی گوزن های شمالی گوزنی قطبی هیزل دخترانه اندروید  

بازی گوزن های شمالی گوزنی قطبی هیزل دخترانه اندروید شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.28  (تعداد 7)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی گوزن های شمالی گوزنی قطبی هیزل دخترانه اندروید عزیمت به این معنی بازی آنلاین گوزن های شمالی گوزنی قطبی کامپیوتر آیفون است که سانتا به گوزن شمالی جدید احتیاج دارد و متقاضیان از جمله دی جی کاندیدای برتر والتر (کریستوفر جاکوت) برای یک سری مسابقات رقابتی که در جایی بین المپیک ، مکان و مسابقات هری پاتر است به قطب شمال می روند ، جز این که تماشایی تقریباً به همان اندازه جالب است.
دلیل این

بازی گوزن های شمالی گوزنی قطبی

دخترانه امر بسیار مهم است که سال گذشته نقصی رخ داد که منجر به تأخیر جدی در تحویل فعلی شد و یک خبرنگار دلگیر سوالات زیادی را مطرح می کند. سانتا می خواهد اطمینان حاصل کند که امسال همه گوزن های گوزن شمالی کار را انجام می دهند. جنتی که او مسئولیت آن را برعهده دارد (مارتین کوتاه) ممکن است مجموعه اولویتهای متفاوتی داشته باشد.
الیوت و هازل بازی گوزن های شمالی گوزنی قطبی اندروید برای رسیدن به رقابت با والتر و دیجی کالا کنار می آیند و الیوت با مجموعه جعلی حیوانات اهلی و گواهی سرقت شده از حیوان رد می شود که بخاطر خوردن بیش از حد بسیاری از کوکی های جادویی تقویت کننده عملکرد خانم، رد صلاحیت می شود. صحنه های اکشن / مسابقه دارای پویایی است ، اما نگاه کلی فیلم غیرقابل تصور است.
ما در آن مرحله تاسف بار در توسعه فناوری انیمیشن بازی گوزن های شمالی گوزنی قطبی دخترانه قرار داریم وقتی فیلم های با بودجه پایین تر مانند این ، جزئیات بیش از حد واقعی خز و پارچه را منحرف می کنند اما میانبرهای حیرت انگیزتر در بیان ها و حرکات شخصیت ها حتی بیشتر از آن فاصله می گیرند. آنها بیشتر از هر چیز شبیه قوانین فیزیک ، عروسک های سایه بان هستند.
اینها اغراق یا ساده سازی به عنوان انتخاب هنری بازی گوزن های شمالی گوزنی قطبی دخترانه هستند. آنها فقط ناتوانی در استفاده از منابع محدود هستند. تضاد بین بافتهای بسیار واقعی و حرکات غیر واقعی شکل بصری از سرگیجه دره غافلگیر را ایجاد می کند که تماشای آن دشوار است. این موازی با چیزی است که به یک دره غم انگیز از تن می دهد.
بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk