بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی گریزی و موشهای قطبی کارتون اندروید آنلاین  

بازی گریزی و موشهای قطبی کارتون اندروید آنلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.33  (تعداد 30)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی گریزی و موشهای قطبی کارتون اندروید آنلاین پس از کمی بازی آنلاین گریزی و موشهای قطبی کارتون کامپیوتر آیفون جستجو ، ژنراتوری را پیدا می کنید که باید تعمیر شود ، اکنون سیم ها و جریکان را به لیست نیازهای خود اضافه کنید. قبل از اینکه بدانید ، در همین نزدیکی صدای غرغر می شنوید. شما مجاورت را بررسی می کنید و به اندازه کافی مطمئن هستید که یک خرس هومونگ به سمت شما می آید. بنابراین شما تپانچه خود را تولید کرده و شروع به شلیک می کنید.
اگر خوش شانس باشید ، خرس عقب کارتون

بازی گریزی و موشهای قطبی

اندروید می رود. من خیلی خوش شانس نبودم در اولین جلسه من ، حریف یوروسی من از طریق گلوله شلیک کرد و من را از هم پاشید. دره گریزلی هیچ گونه ادامه کاری یا مگس را ذخیره نمی کند ، بنابراین هنگام مرگ شما باید تلاش خود را از بالا انجام دهید.
و این کارتون بازی گریزی و موشهای قطبی کامپیوتر همان کاری است که من انجام دادم. من فقط دو مرد را در نقشه جستجو کردم. تفکیک کالاهای لازم از بقیه آشغال های پراکنده در مورد تعداد انگشت شماری مکان دشوار است. بدتر از آن ، مواردی که برای بازیابی نیاز دارید ، هر بار که بازی جدیدی را شروع می کنید ، به طور تصادفی در مناطق مختلف تخم ریزی می کنند. به عنوان مثال ، من ابزار را یک بار در یک کابین پیدا کردم ، و دیگر هرگز دوباره آنجا نبودم.
فهمیدم که کنار گذاشتن اسلحه گرم بازی گریزی و موشهای قطبی اندروید و گرفتن هر نوشیدنی انرژی زایی که می توانید روی آن دست بگذارید انتخاب عاقلانه تری است. نیازی نیست وحش را بترسانید و فرار از آن باعث می شود که موقتاً از کار بیفتد. با این حال ، شما مقدار محدودی از استقامت را دارید ، و به سرعت تمام می شوید. اینجاست که کولاها به کار شما می آیند.
اما بازی گریزی و موشهای قطبی اندروید سرعت بیشتری کسب کنید که به شما امکان می دهد از مدل خزدار فرار کنید. اشتباه نکنید ؛ سرانجام شما را می گیرد یافتن همه اقلام یک شانس است و تعداد کمی از افراد خوش شانس بوده اند. من به گریزلی ولی این را می دهم: برای یک بازی ویدیویی با میانگین کمتر ، از نظر قانونی ترسناک است.
بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk