بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی فکری جواهرات شوالیه اندروید آنلاین  

بازی فکری جواهرات شوالیه اندروید آنلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.21  (تعداد 28)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی فکری جواهرات شوالیه اندروید آنلاین دن جونز به بازی آنلاین فکری شوالیه جواهرات کامپیوتر آیفون طور منظم ظاهر می شود ، وقت خود را در موزه ها و کتابخانه ها می گذراند ، به اسناد و مدارک دیگر دسترسی پیدا می کند ، به معبد می رود و به هر قسمت زمینه اضافه می کند. آنها به انگلستان و اروپا سفر می کنند و از مکانهای شناخته شده در طول تاریخ بازدید می کنند. اما همچنین کاوش سایت های کمتر شناخته شده با محققان و نویسندگان مشهور ، کاوش نظریه ها و کسب اطلاعات در مورد تاریخچه.
به طور کلی این سریال

بازی فکری جواهرات

شوالیه یک نمایش تاریخی فوق العاده خوب است. مصنوعات مورد بحث برای مشاهده بسیار خارق العاده است. در تحقیقات و جوامع تاریخی منفی ترین ها وجود خواهد داشت. اما برای من ، با علاقه به موضوع ، از نظر تاریخی جهنم زیادی آموختم و شیفته هامیلتون شدم. ‘متخصصان’ درگیر این مجموعه نظریه ها و دانش بیشتری ارائه می دهند که من قبلاً نظری نداشتم.
همانطور که گفته شد ، قسمتهایی از یک انبار واقعی کشف شده بازی فکری جواهرات اندروید توسط شکارچیانی که به دنبال اقلام رومی در 1960 در پرتغال بودند ، مطمئناً این یکی از مهمترین یافته های تاریخی در سالهای طولانی است. من کاملاً از یادگارهای شوالیه ها لذت بردم. سفرهای همیلتون به سراسر جهان و یادگارهایی که از آنها به یادگار مانده است ، چیزهای رویاهای من است.
من منتظر غارهای دیگری هستم ، یافته های بازی فکری جواهرات شوالیه را یاد می گیرم ، از گنجینه های آنها می بینم و امیدوارم بتوانم خودم ، همه گنجینه های موجود در خانه و وسایل اضافی را که در یک روز موزه عمومی تنظیم می شود ، ببینم. من مطمئناً امیدوارم که او را به یک قسمت آینده از نمایش رادیویی و تلویزیونی دعوت کنم.
اکنون ، 15 سال پیش ، من مطالعه ای راجع به خوک های سنگی مروارید بازی فکری جواهرات شوالیه و رمز عبور روی سنگ قبرهای انگلستان آغاز کردم. در طول تحقیقاتم به پیشنهاد 7 جواهر گمشده انگلیس (اگر به درستی به خاطر بسپارید) رسیدم. حافظه من همان چیزی نیست که بود و من دوباره این را مرور خواهم کرد.
بازی آنلاین فیزیک فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
بازی-تفنگی  بازی-ماشین  بازی-جواهرات-همرنگ  بازی-بیلیارد-آنلاین  بازی-میوه-های همرنگ
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk