بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  

اگر در اجرای این بازی به مشکل خوردید به راهنمای زیر مراجعه کنید:

راهنمای جدید 2021 اجرای بازی فلش

   

  بازی آنلاین جواهرات همرنگ حملات جم فلش  

بازی آنلاین جواهرات همرنگ حملات جم فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3  (تعداد 14)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین جواهرات همرنگ حملات جم فلش سنگ تهاجم یک "بازی 3" بازی پازل رایگان جدید که بازی جواهرات همرنگ حملات جم در آن شما باید به چین سنگهای شکل و همان رنگ به آنها را منفجر شود و حذف آنها را از هیئت مدیره بازی است. این بازی فلش آنلاین ویژگی های گرافیکی به خصوص جذاب و موسیقی هیجان انگیز است. یک بازی سرگرم کننده است که همچنین دارای بسیاری از سنگهای پاداش و دسته کوچک موسیقی جاز را به بیشتر افزایش لذت بردن از بازی.

در جم تهاجم ما باید برای مطابقت جفت از 3 سنگهای رنگی همان. آنها از شبکه از حذف خواهند شد. مشکل در این بازی این است که پس از یک مقدار مشخصی از حرکت یک ردیف جدید به شبکه اضافه شده است. لوله در سمت چپ ما نشان می دهد که چگونه بسیاری از جفت ما باید برای مطابقت با. برای برنده شدن یک سطح ما باید برای پر کردن لوله قبل از سنگهای خواهد سمت چپ از شبکه برسد.

سنگ تهاجم یک بازی پازل بازی فلش، یک موفقیت مشهور و خیلی سطح جهان به عنوان سنگ تهاجم شناخته شده است. A همچون سخنرانی احمدی نژاد و یا سنگهای کهکشانی 2 بازی بر اساس اتصال سنگهای بازی پازل. بازی جواهرات همرنگ حملات جم پویایی همان است که در بازی های قیمتی دیگر، سعی کنید برای اتصال سه یا بیشتر از همان رنگ. این ارتباط با امتیاز، و پس از قدرت های ویژه، به اتصالات چندگانه باور نکردنی خواهد بود! آیا این فرصت را به بازی سنگ تهاجم، و یا بازگشت به بازی اگر شما عاشق این نوع از بازی ها را از دست ندهید. اجازه سنگهای عبور از خط قرمز! سنگهای خاص روشن برای حرکت بیشتر! سنگهای به اندازه کافی روشن برای تکمیل هر سطح! پاک کردن دو دسته کوچک موسیقی جاز یک پیچ با سنگهای همان رنگ برای اعتصاب ویژه! پاک کردن 6 سنگهای قیمتی در یک حرکت برای یک بمب. بمب بازی با سنگهای همان رنگ برای یک انفجار! اگر شما آماده برای شما را به بازی سنگ تهاجم، اگر شما از طرفداران بازی های فلش پازل می باشد، اگر دوست دارید گنجینه های پنهان، اگر شما جذب سنگهای قیمتی، اگر شما یک فرد به دنبال پس از کار به استراحت و یا ثابت شما بهترین در خود وقت آزاد، سنگ تهاجم بازی خود را!
  
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
gem invasion بازی آنلاین جواهرات همرنگ حملات جم فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk