بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی جواهرات برای کامپیوتر اندروید ستاره باستانی  

بازی جواهرات برای کامپیوتر اندروید ستاره باستانی شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.5  (تعداد 10)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی جواهرات برای کامپیوتر اندروید ستاره باستانی به طور خلاصه بازی جواهرات ستاره برای کامپیوتر اندروید باستانی ، حمله رعد اسا فوق العاده نسیم و پیروتکنیک فرمول کلاسیک است. هر جلسه به علامت 60 ثانیه خاتمه می یابد ، و هدف این است که امتیاز بیشتری نسبت به افراد در لیست دوستان فیس بوک خود کسب کنید. نیازی به گفتن نیست ، این قسمت مانند همیشه احساس خوبی دارد و جنبه های جدیدی به وجود می آید جامد هستند.
نکته قابل توجه این است که

بازی جواهرات برای کامپیوتر

ستاره به خوبی از ساختار آن پشتیبانی بازی جواهرات باستانی می کند. همه صداهای پر رنگ و رنگهای انفجاری در محدوده زمانی گیج کننده قرار می گیرند ، و باعث تقویت احساس حرکت می شوند که نسخه های دیگر آن مستقیم وجود ندارد. به طور مشابه ، سیستم خارج از دیوار با ایجاد فرصت های زیادی برای به ثمر رساندن است.
چیزهای دیگری دارد. با وجود داشتن مرکز ارتباط با شما و خرید خانه بازی جواهرات برای کامپیوتر آنها ، از فیسبوک پشتیبانی بازی جواهرات ستاره می کند - و فوق العاده در آن مکان. نمرات یا حتی نمرات برنامه خود را همانطور که انتظار دارید مشاهده خواهید کرد. حتی با برنامه صحبت می کند. همچنین عناصر اضافی سرگرم کننده دیگری در قسمت پازل وجود دارد که به سیستم ارزی رایگان به بازی یا بازی متصل می شوند.
این با اعتباراتی که در مسابقات کسب می کنید خریداری می شود و البته می تواند از طریق بازی جواهرات برای کامپیوتر ستاره نیز خریداری کند. من فکر می کنم شما واقعاً واقعاً اختصاص داده شده برای کسب درآمد کافی برای به دست آوردن این توانایی های (عالی) هستید ، بنابراین توجه داشته باشید که عنصر F2P همیشه به شما چشمک می زند.
بنابراین ، بله ، آن چیزی است که می گوید آن است ، و در مورد تمام جهان بازی جواهرات برای کامپیوتر باهوش است ، و یکپارچه سازی عناصر جدید اجازه می دهد تا همان بازی اصلی بدرخشد. در حالی که من دوست دارم رسمی رسمی iOS را دوست داشته باشم ، همه چیز به اندازه کافی تیز است که از کل ساختار پشتیبانی کند دوستان را ترغيب كنيد كه به داخل آن بپردازند و من فكر مي كنم زمان خوبي خواهيد داشت.
بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk