بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی زامبی کشی با ماشین اندروید آنلاین کامپیوتر  

بازی زامبی کشی با ماشین اندروید آنلاین کامپیوتر شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 2.94  (تعداد 19)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی زامبی کشی با ماشین اندروید آنلاین کامپیوتر آرایه دشمنان بازی آنلاین زامبی کشی با ماشین آیفون مختلف محدود است اما در هر زمان تعداد روی صفحه را تشکیل می دهد. فقط در حدود پنج یا شش نوع مختلف وجود دارد. اینها به لطف نحوه ارائه به راحتی قابل تشخیص هستند. اکثر اینها فقط به همان شیوه اداره می شوند ، اما باید با دو نوع بزرگتر کمی دقیق تر از اجرای آنها رفتار شود.
باید بگویم که من کمی نگران بودم که سوئیچ

بازی زامبی کشی با ماشین

اندروید چگونه می خواهد یک انبوه بر روی صفحه را اداره کند. هرچند لازم نبودم ، زیرا این نسخه حتی بهتر از نسخه Xbox One که من عادت کرده ام ، عملکرد خوبی دارد. بازی را به موتوری که برای ایجاد کرده اند منتقل کرده است. این امر منجر به این شده است که پورت کنسول قطعی باشد.
Zombie Driver: Immortal Edition یکی از آن بازی زامبی کشی با ماشین آنلاین است که اگر بخواهید روی کارت SD سوئیچ خود بنشینید بسیار جالب است. این یک بازی کوچک عالی است که باید هر از گاهی وارد یک یا دو سطح شوید. این بدان معنا نیست که نمی توانید ساعتها به آن بازی کنید. تو می توانی. این فقط قلاب شما را به همان شکلی که من می خواهم وارد نمی کند.
تغییر در نوع مأموریت و مناطق با دید بیشتر (به عنوان مثال بازی زامبی کشی با ماشین اندروید ، برف یا یک منطقه تجاری پر از آسمان خراش) تا حد زیادی پیش رفته است. پس از سیر شدن ، به پایان رساندن کمپین یا باز کردن قفل موارد کافی ، بازگرداندن و انفجار سریع هنوز هم عالی است.
پیشرفت های فنی خوب است و کمک می کند تا این کنسول بازی زامبی کشی با ماشین اندروید قطعی باشد. جلوگیری از هرگونه افت فریم با تعداد زیادی زامبی ، حتی در حالت دستی یک موفقیت واقعی است. اگر بازی های مسابقه ای را دوست دارید ، این عنوان خوبی است که باید در کتابخانه خود داشته باشید.
بازی آنلاین کامیون سواری فلش, بازی آنلاین ماشین سواری فلش, بازی آنلاین زامبی فلش, بازی آنلاین جنگی فلش, بازی آنلاین فیزیک فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk