بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  

اگر در اجرای این بازی به مشکل خوردید به راهنمای زیر مراجعه کنید:

راهنمای جدید 2021 اجرای بازی فلش

   

  بازی آنلاین زامبی ماشین کشتار - ماشین سواری فلش  

بازی آنلاین زامبی ماشین کشتار - ماشین سواری فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.30  (تعداد 154)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین زامبی ماشین کشتار - ماشین سواری فلش size: 6 MB
صعود به کامیون هیولا خود را، برگرد موتور خود را، و اجرا کردن آن زامبی عصبانی در این بازی مسابقه سریع ء. چه کسی گفت وجود دارد خواهد بود هر سرگرم کننده هنگامی که از آخرالزمان انسان زنده می آید نه؟ کمربندت رو ببند
مرده آج هیولا 3D کامیون بازی مسابقه ای است. سه آهنگ وجود دارد، هر آهنگ یک زمان محاکمه و حالت بسته نژاد. شما باید زمان هدف برای باز کردن آهنگ های سخت تر ضرب و شتم. استفاده از کامیون هیولا خود را به اجرا کردن hoards از زامبی. که به پیشرفت شما مانع خواهد شد به عنوان آنها همیشه نسبت به وسیله نقلیه خود را جلب کرده است.
مرده آج درایو 3D آخرالزمانی بسیار جذاب است و سر و صدا بازی که در آن شما را مجبور به اجرا بیش از یک تعداد زیادی از زامبی خون تحت پوشش، که پس از تعقیب. دریافت در شما کامیون هیولا، نژاد به عنوان سریع که ممکن است به بی اراده در گوشه و پاک کردن انبوهی از اطلاعات undeads تاسیسات در مسیر. بسیار سرگرم کننده.
در این بازی مسابقه دیوانه هدف شما این است برای تکمیل راه خود را بر روی یک ماشین با فرار بیش از همه زامبی در راه خود را. یک بازی زیبا به صرف وقت آزاد خود را. موفق باشید!
این یک موتور بسیار قدرتمند با مرگ truck.You در شهرستان ها و شهرستان از dead.so شما لازم نیست به ترس از truck.You بسیار قدرتمند باید مراقب باشید و کشتن آنها را all.Play برای این بازی است استفاده از فلش نوار فضا keys.Press برای شانس nitro.Good!
ارواح در سراسر جهان گرفته شده بود، اما به نوعی یک مسئله بزرگ است دیگر نمی از بازماندگان یک راه خود را سرگرم. آنها در کامیون هیولا و نژاد خود را از طریق خیابان با انبوهی از هیولا آینده راه خود را سوار.
هدف این است که به همان سرعتی به خط شروع. شما باید برای رسیدن به خط شروع دو بار برای به پایان مسابقه. ارواح قطعا شما را کاهش سرعت، اما این مانع که شما نیاز به غلبه بر به برنده شدن در مسابقه است. شما نیاز به ضرب و شتم زمان به بهترین.
سه آهنگ و دو حالت رقابت برای هر آهنگ وجود دارد. زمان محاکمه و حالت بسته نژاد. شما باید زمان هدف برای باز کردن آهنگ های سخت تر ضرب و شتم. صعود به کامیون هیولا خود را، برگرد موتور خود را و اجرا کردن آن زامبی عصبانی که همیشه به نظر می رسد در راه خود را دریافت کنید در این بازی مسابقه سریع ء است که بر خلاف هر بازی کامیون هیولا دیگر در سراسر

Controls:
Arrows / WASD = Drive, Space = Use Turbo
بازی آنلاین زامبی فلش, بازی آنلاین کامیون سواری فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
dead tread بازی آنلاین زامبی ماشین کشتار - ماشین سواری فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk